Cornered

Życie Anabelle Winters przestaje należeć do niej, ale ona jeszcze o tym nie wie... Przyjeżdżając do Fort Lake na uniwersytet White'a, ma nadzieję posklejać swoje życie, które kilka miesięcy temu rozbiło się na kawałki. Nagła śmierć rodziców i utrata rodzinnej winnicy są traumatycznym przeżyciem. Niestety, miejsce, do którego trafia, nie jest tym, za jakie je uważała. Dziewczyna odkrywa zupełnie inną rzeczywistość niż ta, w jakiej miała nadzieję się odnaleźć.

Na jej drodze staje syn gubernatora, Jared Black, który nie wydaje się zadowolony z jej obecności na uczelni. Anabelle zaczyna uczestniczyć w grze, w której nie ma żadnych zasad. Wpada w wir tajemnic z przeszłości, które mogą zagrozić jej życiu. Ma przeświadczenie, że to Jared jest przyczyną jej problemów, a jednocześnie nie może przestać o nim myśleć. Czy ulegnie jego urokowi? A może oboje są pionkami w przemyślanej w najdrobniejszych szczegółach grze?

Informacje dodatkowe o Cornered:

Opinie o książce - Cornered

Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2024-04-24, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Pierwszy raz czytałam książkę autorki, przepadłam!   Wczoraj byliśmy w klimacie dark akademia i dzisiaj w sumie częściowo w nim pozostajemy, gdyż mamy tajemnicze bractwo, które działa od setek lat i jest zamkniętym kręgiem wpływowych ludzi.   Ci ludzie mają na sumieniu więcej, niż ktokolwiek się może domyślać ale jak to w życiu bywa, prawda zawsze wyjdzie na jaw, nawet jeśli miną lata.   Bractwo nie stroni od dziwacznych inicjacji, z pewnością jest to książka dla pełnoletnich czytelników. Również Ci wrażliwsi powinni ją sobie odpuścić, są sceny br*talne, jest g*ałt (nawet zbiorowy) i mor*erstwo i to nie jedno nie dwa.   Dark romance? Być może. Na pewno o wiele więcej w tej książce mroku i prze*ocy niż miłości ale i na nią się znajdzie miejsce, pięknie wkomponowane w całość. Niby jest w tle a jednocześnie głównym wątkiem, jednak fenomenalnie się uzupełnia z resztą fabuły.   Ta książka jest gruba, tak brzydko powiem ale czytało się ją nieziemsko szybko! Wciągała mnie swoimi sekretami, lekkim piórem, interesującą fabułą i charakternymi postaciami.   Annabelle po tajemniczej śmierci rodziców traci dorobek ich życia dach nad głową lecz trafia do elitarnej uczelni, o której nie słyszała.   Tam poznaje Jareda Blacka, który jest mroczny niczym jego nazwisko. Pod tym nazwiskiem skrywa się więcej niż sam Jared sobie wyobraża...   Akcja się rozkręca dosyć szybko i trzyma w napięciu do samego końca, dopiero wtedy możemy

Gratuluję Ci Agnieszko kolejnej świetnej książki. Oczywiście dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś. Życzę Ci, by książka zdobyła rzesze fanów.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Agnieszki. Nie znałam, a jedynie słyszałam, że pisze świetnie. Powiem Wam, że po przeczytaniu tej książki biorę kolejne w ciemno, nie ważne co to będzie! To jest też debiut Agi, bo jak sama mówiła, po raz pierwszy napisała książkę z motywem new adlut. Wyszło jej to mega świetnie, ale o tym za chwilę.

Poznajemy Anabelle Winters w najtragiczniejszym dla niej momencie. Opłakuje śmierć rodziców, którzy zginęli w wypadku samochodowym. Dodatkowo traci rodzinną winnicę należącą do jej rodziny od pokoleń. Dziewczyna musi zacząć żyć na własny rachunek. Z bólem serca opuszcza ukochaną ziemię, postanawia wyjechać na studia do Fort Lake na uniwersytet White’a, by tam zacząć nowe życie. Jednak rzeczywistość okaże się zgoła inna.

Od pierwszych chwil w mieście, Anabelle czuje się obco, jakby była obserwowana. Niedawno poznany syn gubernatora, Jared Black, także nie ułatwia jej niczego. Otwarcie daje jej odczuć, że nie jest mile widziana na uczelni. Ciągle wdaje się z nią w słowne potyczki. Anabelle jednak nie pozostaje mu dłużna.

Kiedy wśród rzeczy po rodzicach, Anabelle znajduje list od taty, jej świat wywraca się do góry nogami. Czy wypadek rodziców był naprawdę wypadkiem? Anabelle zaczyna szukać prawdy. Wszystko co udaje jej się odkryć, prowadzi ją do Jareda i jego rodziny. Oboje, Anabelle i Jared, są do siebie wrogo nastawieni, wręcz się nie znoszą. Mimo to coś ich ku sobie ciągnie, ciągle stawia ich sobie na drodze, przecież od nienawiści do miłości jest niewielka granica.

Anabelle zostaje wciągnięta w grę, ale nie wie kto w niej uczestniczy. Wychodzą na jaw dawne tajemnice, a życie dziewczyny znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Czy Anabelle uda się odkryć prawdę? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Czy Anabelle i Jared mają szansę na miłość?

Wow! Jakie to było dobre!!! To jedna z moich ulubionych książek!!! Bez dwóch zdań!!! Akcja rozpoczyna się już na samym początku. Nie zwalnia, a jedynie podkręca się, by dotrzeć do zakończenia, które było...słodkie.

Po drodze do tego słodkiego zakończenia, wcale nie będzie miło, a już na pewno nie słodko. Było tu tak dużo emocji, że nie potrafiłam czytać tego nie robiąc sobie przerw na ochłonięcie. Od samego początku czułam jakby niepokój, coś mówiło mi że będzie się działo. Oj działo się, działo!

Postać Jareda była owiana mgiełką tajemniczości. Taki bad boy. Nieziemsko przystojny, bogaty student z elity uczelnianej. Cwaniaczek, który myśli że wszystko może. Pewien, że każda dziewczyna czeka tylko na jego skinięcie palcem i już jest jego. Tak było do momentu kiedy w jego poukładane życie wchodzi Anabelle. Dziewczyna, na której nie zrobił żadnego wrażenia! Jak to być może! Myślę że to go najbardziej irytowało i pchało w jej ramiona. Po prostu im bardziej Anabelle go odrzucała, on jej bardziej pragnął. Nie będę Wam tu zdradzać wszystkich smaczków, bo nie mielibyście frajdy z czytania. Powiem tylko, że ta znajomość będzie niebezpieczna dla ich obojga i jakże ekscytująca.

Agnieszka ma naprawdę lekkie pióro, i mimo że książka nie jest cieniutka, czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Nie czułam zupełnie, że to pierwsza jej powieść z motywem NA. Wszystko było świetne dopracowane.

W każdej książce zwracam uwagę na sceny erotyczne, bo lubię gdy są napisane ze smakiem i nie przytłaczają fabuły. Tu są perfekcyjne! Są przedstawione obrazowo, nie wulgarnie, ale no po prostu czyta się je z wypiekami na twarzy i pewnie nie tylko. Drogie Panie, czytajcie to, ale miejcie jakiegoś Pana w zasięgu rąk.

Kończąc polecam Wam tą rewelacyjną książkę! Jeżeli szukacie historii, która Was rozbawi, wprowadzi w stan zaskoczenia, przerazi, by na końcu uszczęśliwić, to ta książka jest dla Was! Agnieszka serwuje nam tu taki rollercoaster emocjonalny jakich mało! Mamy tu do czynienia z ogromną gamą uczyć od bólu, odtrącenia, nienawiści, strachu, przerażenia, aż po szczęście i miłość. To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w tej właśnie historii.

Polecam

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2024-04-24, Ocena: 6, Przeczytałem,

Macie ochotę na prawdziwą jazdę bez trzymanki?

Jeżeli tak to ta książka jest dla Was.

"W chwili, gdy zastanawiasz się, jak poskładać na nowo swoje życie, ktoś czeka, by je zniszczyć.

Stajesz się OSACZONA."

Życie Anabelle Winters traci sens, kiedy giną jej rodzice a jedyne miejsce, w którym czuje się bezpiecznie, zostaje jej brutalnie odebrane.

Dziewczyna, zaczynając naukę w Fort Lake na uniwersytet White'a, ma nadzieję na rozpoczęcie nowego życiowego rozdziału.

Tylko co jeżeli okaże się, że jej życie nie jest tu bezpieczne?

Gdy Anabelle poznaje Jareda, nie wie jeszcze, że właśnie została uwikłana w grę, w której nie ma żadnych zasad, wszystkie chwyty są dozwolone, a stawka jest jej własne życie.

Czy zaufa Jaredowi?

Jak na jej życie wpłyną odkryte tajemnice?

"Cornered. Osaczona" książka, która wzbudza takie emocje, że nawet na chwilę ciężko jest ją odłożyć.

Autorka serwuje nam ratalny rollercoaster emocjonalny, który wywoła na waszej twarzy nie tylko strach i niedowierzanie, ale również śmiech, łzy i wypieki na twarzy.

O tak wypieki, bo scen erotycznych tu nie zabraknie, a opisane są ze smakiem.

Co do bohaterów Jared to taki niegrzeczny chłopak z bogatego domu, który myśli, że każdy jest na skinienie palca. Anabelle, taka trochę nieśmiała dziewczyna z pazurem, która po części sama pcha się w tarapaty.

Agnieszka ma cudowny sposób na przekazywanie czytelnikowi informacji. Nawet niektóre przydługie opisy nie popsuły mi frajdy z czytania. Jej lekkie i przyjemne pióro pozwala, delektować się każdą przeczytaną stroną.

Zakończenie wylewa miód na serce ?

Sama autorka mówi, że jest to jej debiut z motywem new adult, a ja Wam powiem, że ten debiut jest naprawdę wart każdej minuty z nim spędzonej.

Na koniec dodam tylko. Aga gratuluję Ci kolejnej cudownej powieści.

Ta książka podbije nie jedno czytelnicze serduszko ?

Ucieczka
A. November0
Okładka ksiązki - Ucieczka

W dniu, w którym Skylar dowiaduje się, że ojciec postanawia wydać ją za znienawidzonego mężczyznę, nie siedzi z założonymi rękoma, zaczyna działać. Jedynym...

Wszystkie nasze lęki
A. November0
Okładka ksiązki - Wszystkie nasze lęki

Jak bardzo ważny jest kodeks honorowy w mafii, Luka Ferro wie już od wczesnej nastoletniości, dorasta bowiem w świecie, którym jego ojciec tyran rządzi...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz