Dar przebaczenia,pojednania i Bożej miłości

Autorka jest aktywnie zaangażowana w pracę pisarską, warsztaty i posługę modlitwy. Jest współautorką (z o. DeGrandis SSJ) wielu książek m.in. o modlitwie.

Do tej książki możesz podejść na dwa sposoby:
- możesz przeczytać ją jako kolejne rozważanie o przebaczeniu, pojednaniu, uzdrowieniu i Bożej miłości. Może się zachwycisz, a nawet coś zostanie w Twoim umyśle i sercu;

- możesz też potraktować tę książkę, jak przewodnik: wyciągniętą rękę Boga, który przez posługę Lindy Schubert poprowadzi Cię przez trudne tematy przebaczenia sobie i innym. Jeśli dasz się poprowadzić, choć nie będzie łatwo, to Twoje serce zostanie otwarte na łaskę Bożej miłości, miłości konkretnej. Jeśli dasz się poprowadzić to nie tylko możesz dostapić daru przebaczenia i uzdrowienia, ale możesz poznać coś o wiele głębszego, o wiele ważniejszego.

Zapraszamy Cię do pójścia trudniejszą drogą, niech ta książka będzie drogowskazem, a Dobry Ojciec poprowadzi.

Informacje dodatkowe o Dar przebaczenia,pojednania i Bożej miłości:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2006 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Dar przebaczenia,pojednania i Bożej miłości

Dar przebaczenia,pojednania i Bożej miłości - opinie o książce

Godzina przemiany
Linda Schubert0
Okładka ksiązki - Godzina przemiany

Jestem pewien, że ta niewielka książka okaże się wielką pomocą nie tylko dla początkujących na drogach modlitwy, ale i dla tych, którzy, choć już osiągnęli...