Dirty Girl

Tom 1 cyklu Wspólne grzeszki

Greer Karas, siostra Creightona Karasa, miliardera o paskudnej opinii, nigdy nie była miłą i grzeczną dziewczyną. Była za to harda, uparta i zadziorna, a do tego na tyle bystra, aby jako jedna z najlepszych studentek ukończyć studia prawnicze. Zwykle osiągała to, czego zapragnęła, chociaż czasami ponosiła porażki. Tak jak trzy lata temu, gdy czekała samotnie na szczycie Skały na ukochanego. A on nie przyszedł. Zniknął z jej życia bez słowa wyjaśnienia.

Cavanaugh Westman był wówczas zupełnie nieznany i niewiele znaczył. Ale w ciągu kolejnych lat wspiął się na szczyty sławy. Stał się najgorętszym aktorem Hollywood. Wciąż dotrzymywał danego sobie słowa, że będzie się trzymał z dala od Greer. Co być może nadal by mu się udawało, gdyby nie to, że dziewczynie pod wpływem alkoholu zdarzało się robić naprawdę głupie rzeczy. Tym razem było to opublikowanie sprośnego ogłoszenia w internecie. W dodatku pod własnym nazwiskiem! Cav mógł zareagować tylko w jeden sposób. Wsiąść do prywatnego odrzutowca i... zapukać do drzwi Greer.

Gdyby chodziło o miłą dziewczynę i fajnego faceta, byłoby o wiele łatwiej. Ona wiedziała, że go kocha, a on był zdeterminowany, by za wszelką cenę chronić ją przed wszystkim i wszystkimi — nawet przed nią samą. Tyle że Greer zawsze była niezależna i sama podejmowała decyzje. I nie mogła zapomnieć, że kiedyś Cav ją opuścił. Szybko zrozumiała, że nawet najlepszy seks nie zastąpi zaufania.

Tym bardziej że młodszą siostrą miliardera zawsze będą się interesować źli ludzie.

Prawdziwe życie nie jest dla osób o słabych nerwach!

Informacje dodatkowe o Dirty Girl:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2023-07-01
ISBN: 9788328391970
Tytuł oryginału: Dirty Girl
Tłumaczenie: Marcin Kuchciński

Kup książkę Dirty Girl

Dirty Girl - opinie o książce

Greer Karas, jest młodą adwokatką, ma brata milionera, jednak stara się nie wykorzystywać jego władzy i pieniędzy. Zawsze dążyła do celu, nigdy się nie poddaje, aż do pewnego razu. Trzy lata temu pewien chłopak wystawił ją do wiatru. Zniknął bez jakichkolwiek wyjaśnień. Jakie było jej zaskoczenie gdy po jakimś czasie zauważyła jego twarz na bilbordach.

Cavanaugh Westman wtedy nie znaczył zbyt wiele, jednak ciężką pracą dotarł na szczyt i stał się gwiazdą Hollywood. Teraz ma możliwości by zdobyć serce Greer. Co go do tego zmotywowało? Otóż młoda Karas pod wpływem alkoholu zamieściła sprośne ogłoszenie w internecie.

Mężczyzna postawił sobie cel by za wszelką cenę ją chronić. Nie pozwoli jej skrzywdzić nikomu, bo ona należy tylko do niego.

Czy Greer wybaczy Westamnowi? Czemu Cavanaugh trzy lata temu nie przyszedł na spotkanie, tylko zapadł się pod ziemię? Co na to wszystko władczy brat Karas?

Uwielbiam książki autorki, zawsze wiem, że to będzie rewelacyjny czas. Tu jednak coś poszło zdecydowanie nie tak. Albo ja już dojrzałam i nie głupoty mi w głowie, albo nie wiem co tu się stało.

Może zacznijmy od miłych rzeczy. Bardzo podobała mi się postać Greer, bo mimo, iż może sobie pozwolić na to by żyć na wysokim poziomie bez pracy, to jednak ma swoje ambicje. I tak zapracowała sobie na zawód prawnika, jednak za głupotę, którą zrobiła pod wpływem alkoholu musi ponieść konsekwencje by być w zgodzie z sumieniem, temu też sama odchodzi z pracy.

Jednak ja będąc na jej miejscu widząc mężczyznę, który mnie wystawił do wiatru nie odpuściłabym tak szybko, co do wyjaśnień.

Co do Cavanaugh to jest mężczyzną zagadką. To ile i jakie tajemnice skrywa wie tylko on. Jest bardzo pewny siebie, zdaje sobie sprawę, iż podoba się wielu kobietom. Wytrwale dąży do celu i nic nie jest w stanie mu w tym przeszkodzić.

Pomysł na historię wydaje się być świetny i przy czytaniu byłam naprawdę ciekawa, co skrywa Westman. Jednak zabrakło mi jakiejś akcji w tym wszystkim. To, że fotoreporterzy robili głównym bohaterom zdjęcia nie wzbudziło we mnie adrenaliny. W tej książce poza scenami erotycznymi nie działo się zupełnie nic. Naprawdę liczyłam na jakieś zwroty akcji a otrzymałam tylko sceny gorącego seksu. Odniosłam wrażenie, że w ich żyłach poza drinkami płynęło tylko pożądanie.

Chyba już mi trochę się przejadły tego typu książki. Owszem uwielbiam romanse, jednak lubię też jak coś się dzieje a nie tylko sceny łóżkowe.

Historia jest krótka, ma niecałe dwieście stron więc przypuszczać by można, że jest to książka na jeden wieczór, mi jednak przeczytanie jej zajęło dużo, za dużo czasu. Zupełnie nie ciągnęło mnie do dalszego czytania.

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-08-09, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Główną bohaterką powieści jest Greer Karas, siostra miliardera Creightona Karasa. Prawniczka jest kobietą upartą oraz zadziorną. Trzy lata temu jej serce złamał Cavanaugh Westman, który zniknął z jej życia bez słowa wyjaśnienia. Niestety Greer pod wpływem alkoholu staje się nieobliczalna i robi glupie rzeczy. Gdy napisała ogłoszenie w internecie, które było dedykowane Cavanaughowi ten zamierza odnaleźć Greer i zawalczyć o nią.
Czy Greer wybaczy mężczyźnie to, że kiedyś ją zostawił?
Co zrobi Greer, gdy pozna prawdę?

Uwielbiam historie spod pióra Meghan March. Autorka potrafi przyciągnąć czytelnika dynamiczną akcją i pikantną fabułą, od której zrobi się Wam gorąco, a wyobraźnia będzie pracowała na wysokich obrotach. Bohaterowie są bardzo charakterni więc nie będziecie nudzić się. Między bohaterami dzieje się, oj dzieje się. Będzie gorąco, pikantnie i namiętnie.
Zakończenie zaskoczyło mnie i zdecydowanie zmusza do przeczytania drugiego tomu.

Jeśli lubicie gorące erotyki i historie, przy których zrelaksujecie się to z tą książką spędzicie przyjemne chwile i doznacie emocji oraz wrażeń.

Polecam!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - Bookszonki
Bookszonki
Przeczytane:2023-07-20, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

𝔻𝕚𝕣𝕥𝕪 𝔾𝕚𝕣𝕝

ᴡsᴘóʟɴᴇ ɢʀᴢᴇsᴢᴋɪ

Tom pierwszy historii dwojga ludzi, którzy kiedyś zostali rozdzieleni i chowali zbyt duża urazę a także zbyt wiele tajemnic, by móc zbudować swoją wspólną przyszłość.

Greer Karas to siostra miliardera, która chciała sama zapracować na siebie.

Cavanaugh Westman to gwiazda Hollywood oraz osoba, która kiedyś wystawiła Greer.

Gdy dziewczyna po pijaku wrzuca tweeta o sprośnych upodobaniach, rozpętała się burza a Cavanaugh zjawia się pod jej drzwiami i wywraca życie Greer do góry nogami.

Czy da mu wrócić do swojego życia?

Czy będzie w stanie oprzeć się pociągowi?

Jest to kolejna historia z pikanterią, dużo scen erotycznych i sporo dialogów.

Fabuła jakaś tam jest chociaż akurat większość tu się skupia na uczuciach, odczuciach i przyjemności.

A także jest tu wiele tajemnic, które czekają na rozwiązanie i wyjawienie.

Szybko się czytało i miałam pod ręką tom drugi, którego recenzja już jutro 😁

Lektura w sam raz na upalne wieczory, ja lubię tak się oderwać pomiędzy cięższymi książkami - a do tych wrócimy jeszcze w tym tygodniu ☺️

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-07-18, Ocena: 6, Przeczytałam,

Ależ ta historia jest gorąca🔥
Z pozoru prosta historia staje się pełną zawirowań wydarzeń i zwrotów akcji,że robi się bardzo niegrzecznie.Wraz z bohaterami przeżywamy ich wzloty,rozkosze,perwersje oraz nieuchronny upadek…Z nimi nie daje się nudzić!Autorka potrafi rozbudzić wyobraźnię do czerwoności.Początkowo zranienie sprzed lat zastępuje nowym doznaniom,które pragnie czuć się jak najdłużej.Niestety kłamstwa niosą za sobą konsekwencje trudne do wybaczenia.

To historia pokazuje,że w wielkim świecie pragnie się być choć na chwile sobą z dala od wszystkiego.I to otrzymujemy w tej powieści-ucieczka od świata na daleka wyspę.Dopiero brak zmartwień,codzienności wzbudza w bohaterów potrzebę normalności.

Z tą historia nie nudzimy się,wręcz płyniemy z narastającym pożądaniem.Autorka zabiera czytelnika w świat fantazji,rozkoszy i pragnień…powoduje,że na chwile zapominamy o świecie…dopóki nie pojawia się bogaty brat Greer!!!Jedna informacja niszczy wszystko!Czy można będzie poukładać na nowo powstałe uczucia,gdy prawda okaże się szokująca?Tego dowiemy się w drugim tomie Grzesznych pragnień.

Gorąco polecam książkę,która zawiruje nasz świat w czasie jej czytania!

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-07-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Jak zawsze, z ogromnym zapałem rzuciłam się na najnowszą książkę Meghan March i nie było dla mnie żadnym zaskoczeniem, że po przekroczeniu początkowych stron, przepadłam w opowieści bez pamięci. Już sam wstęp gwarantuje rozbrajającą jazdę bez trzymanki, wiedziałam, że będzie emocjonująco, intensywnie, ale i tajemniczo oraz boleśnie. Tak, to jedna z tych pozycji, które połyka się na raz, a po skończonej lekturze pozostaje niedosyt i tęsknota za poznanymi postaciami.

Autorka ponownie udowadnia, iż jest prawdziwą mistrzynią budowania napięcia, kreowania tajemniczego, odurzającego klimatu, a zarazem rozpalania zmysłów do czerwoności. Wartka akcja, mroczne demony przeszłości, niepokojące sekrety, a wszystko to dopełnione błyskiem fleszy i rozbudzającym się na nowo jakże gorącym uczuciem! Taką wybuchową mieszankę pochłania się z szybszym biciem serca i wypiekami na twarzy!

Nie ma szans na przeszywającą na wskroś historię bez wyjątkowych, pokiereszowanych przez los postaci, z którymi będziemy przeżywać wszystkie rozterki, kolejne przeciwności i złośliwości niesprawiedliwego losu. I choć początkowo może się zdawać, że zarówno Greer, jak i Cavanaugh żyją teraz jak bajce, los ich nie oszczędził, a mroczne wydarzenia silnie ukształtowały ich osobowości. Czy teraz, gdy Cav wreszcie czuje się godzien Greer, ich związek ma szansę przetrwać? I czy uczucie zbudowane na kłamstwach jest coś warte?

"Dirty Girl" to wciągający, odurzający, fundujący całą paletę intensywnych doznań romans, który pochłania się z wypiekami na twarzy w iście zawrotnym tempie. Doskonale nakreślone złożone postacie, zderzenie dwóch odmiennych światów, uczucie, wystawione na wiele prób, mroczne demony przeszłości, ogniste, rozpalające do czerwoności sceny i torpeda emocji, które zawładną waszym sercem, a wszystko to nakreślone wyjątkowo przyjemnym, sugestywnym piórem! Polecam całym sercem!

Ukryty pod tatuażami
Megan March0
Okładka ksiązki - Ukryty pod tatuażami

Constantine Leahy zawsze był outsiderem, a przy tym bogatym i przystojnym mężczyzną, właścicielem salonu tatuażu i kilku nieruchomości. Męski, wytatuowany...

Szukając prawdy
Megan March0
Okładka ksiązki - Szukając prawdy

Nieziemsko przystojny Rhett Hennessy dawno temu był policjantem bez skazy. Pięć lat temu nagle złożył rezygnację, oddał odznakę i zniknął z Nowego Orleanu...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska