Dobre życie. Dieta i rozwój z coachem zdrowia

Agnieszka Mielczarek - dyplomowany coach zdrowia, prywatnie partnerka Pascala Brodnickiego. Jej klienci zgłaszają się do niej, bo czują się zagubieni pośród zbyt wielu dietetycznych rad. Książka Dobre życie. Dieta i rozwój z coachem zdrowia to program osiągnięcia dobrego samopoczucia, zdrowia i pięknej figury, rozpisany na 12 miesięcy. Agnieszka pisze prosto i praktycznie, prowadząc czytelników za rękę podczas odnajdywania w sobie odwagi do zmian, trenowania motywacji i rozstrzygania najważniejszych życiowych dylematów. Porady dietetyczne są integralną częścią tej książki.

Pascal Brodnicki - znany i lubiany w Polsce kucharz, z którym Agnieszka tworzy od kilkunastu lat wspaniały, harmonijny związek. Jest autorem prostych i niebanalnych przepisów na każdy miesiąc.

Oto pomysłowe dwa w jednym: inteligentny coaching z książką kucharską. Jedno i drugie jest w modzie, i bardzo dobrze - nic lepiej nie nadaje się do poprawy jakości życia! Nawet osoby niezarażone wirusem kulinarnym uraczą się świetnymi przepisami i zdrową dietą. Przy okazji przećwiczą szeroki repertuar umiejętności niezbędnych do wzmocnienia charakteru, dbania o siebie i swoje bliskie relacje. Kupuję! /Ewa Woydyłło, psychoterapeutka/

Do książki tej będziesz wielokrotnie wracać. Lekkie potrawy, które pokochasz i które z łatwością wykonasz. A wszystko to podlane sosem coachingu, czyli zachętą do rozwoju osobistego w radosnej atmosferze rodzinnej. Pysznie! Polecam. /Maciej Bennewicz, coach/

Informacje dodatkowe o Dobre życie. Dieta i rozwój z coachem zdrowia:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2014-11-19
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Dobre życie. Dieta i rozwój z coachem zdrowia

Dobre życie. Dieta i rozwój z coachem zdrowia - opinie o książce

Po prostu gotuj!
Pascal Brodnicki0
Okładka ksiązki - Po prostu gotuj!

Pascal Brodnicki urodził się 5 września 1976 w Lille we Francji. Dla Francuzów jest Polakiem (mimo że nie ma polskiego akcentu), dla Polaków Francuzem...

Kuchnia z pomysłem. Kupuj mądrze, przechowuj sprytnie, gotuj pysznie
Pascal Brodnicki0
Okładka ksiązki - Kuchnia z pomysłem. Kupuj mądrze, przechowuj sprytnie, gotuj pysznie

Kocham gotować, nic tak nie zdejmuje ze mnie stresu codzienności. Ale dobrze rozumiem tych, którzy mówią: kiedy na to znaleźć czas?! Gotowania...