Dzieciaki z ulicy Tulipanowej, czyli Prawa Małych i Dużych

Zaprojektowane i wymyślone przez autorów prawa powstały w zgodności z Konwencją o Prawach Dziecka.

Książka ta opowiada o dzieciach, które mieszkają w kamienicy, przy ulicy Tulipanowej: Tosi Malinowskiej, Antosiu Psztylu, Filipie Fąferku, Zosi Szafarskiej i Franciszce Ptasińskiej. I o tym, że to dobrze, że różnimy się między sobą. Co by było, gdyby na świecie wszyscy lubili jeść agrestowe ciasto, jeździć na rowerze, szyć z gałganków lalki i króliczki z bardzo długimi uszami, nosić sukienki oraz filcowe kapelusiki? I wszyscy wyglądaliby tak samo?

Czy wiesz, jak mówić dzieciom o ich prawach? Dzieciaki z ulicy Tulipanowej ułatwią Ci to zadanie!

Dzieciaki z ulicy Tulipanowej – to dzieci, które marzą o bezpiecznym świecie, dokładnie takie same jak dzieci z Twojego przedszkola! Potrzebują tej książki dzieci – by wiedziały, jakie mają prawa, by rozumiały, że muszą szanować prawa innych! Potrzebują tej książki dorośli, rodzice i nauczyciele – by wiedzieli, w jaki sposób mówić dzieciom o ich prawach, by potrafili uczyć je odpowiedzialności!

Informacje dodatkowe o Dzieciaki z ulicy Tulipanowej, czyli Prawa Małych i Dużych:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2008-02-12
ISBN: 978-83-7442-705-0

Kup książkę Dzieciaki z ulicy Tulipanowej, czyli Prawa Małych i Dużych

Dzieciaki z ulicy Tulipanowej, czyli Prawa Małych i Dużych - opinie o książce

Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie
Joanna Krzyżanek0
Okładka ksiązki - Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie

W Starym Knedelkowie pachniało już świerkowymi drzewkami, czerwonym barszczykiem i pierniczkami. W powietrzu rozchodziła się ta nieuchwytna, najwspanialsza...

Czytamy bez mamy. Kot Papla i dinozaur
Joanna Krzyżanek0
Okładka ksiązki - Czytamy bez mamy. Kot Papla i dinozaur

Kot Papla i dinozaur to opowiastka o kocie, który zawsze chciał być kolekcjonerem, ale nigdy nie potrafił się zdecydować, czy zbierać metalowe samochodziki...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;