Dziecko dla profesjonalistów

Książka dla tych, którzy odkryli, że posiadanie dzieci nie ma nic wspólnego z piękną teorią i jest wykańczającą praktyką. Twoje dziecko jest cały czas grzeczne? Ty poświęcasz mu 24 godziny na dobę i masz jeszcze dużo czasu dla siebie? Nigdy wieczorem nie walisz głową w ścianę, szepcząc, że już dłużej nie wytrzymasz? Jednym słowem świetnie sobie radzisz jako rodzic i uważasz, że dzieci to twoje powołanie? Odłóż tę książkę na półkę. A może padasz na twarz i myślisz, że już dłużej nie dasz rady być rodzicem? Uważasz, że coś jest z tobą nie tak, kłócisz się z mężem, żoną, rodzicami i szefem? Sądzisz, że inne dzieci są czyste, grzeczne, tylko twoje, nie wiadomo czemu, wciąż się brudzi, je tylko parówki, pluje na babcię, ucieka na spacerze i zrobiło akwarium w twoim bucie? Tak, musisz mieć tę książkę!

Informacje dodatkowe o Dziecko dla profesjonalistów:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-10-11162-2

Kup książkę Dziecko dla profesjonalistów

Dziecko dla profesjonalistów - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2014-07-03, 52 książki 2014,
Nie tego spodziewałam się po tytule :-) Mimo to zaskoczenie było miłe, choć w pewnym momencie rozbawienie zaczęło zmieniać się w przerażenie, jako że przede mną ta droga się dopiero otwiera. Historia w samochodzie napisana tak plastycznie, że niemalże czuć dobywające się z niej zapachy. Jednym zdaniem, bardzo realistyczny podręcznik, na co należy przygotować się, kiedy zostaje się rodzicem.
Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2013-02-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013,
To nie jest poradnik z gatunku tych, jak postępować z dzieckiem. To zabawny zapis prawdziwej rzeczywistości, trochę przerysowany i groteskowy, ale uroczy i przesympatyczny więcej: http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/02/dziecko-dla-profesjonalistow-leszek-k.html
Avatar użytkownika - riviera24
riviera24
Przeczytane:2020-01-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2020, 26 książek 2020,

Mnóstwo pozytywnego humoru dla wszystkich sfrustrowanych i zmęczonych rodziców. Śmiałam się szczerze. Styl lekki i przystępny, język bez większych zarzutów. Historie podobne do przygód misia Paddingtona. Polecam serdecznie!

Pitu i Kudłata idą na całość
Leszek K. Talko0
Okładka ksiązki - Pitu i Kudłata idą na całość

"Pitu i Kudłata idą na całość" to dalsze przygody bohaterów znanych z "Pitu i Kudłata dają radę". Tym razem Pitu i Kudłata spróbują sprawdzić, czy...

Jaś i Małgosia
Leszek K. Talko0
Okładka ksiązki - Jaś i Małgosia

"Jaś i Małgosia" - kolejna po "Czerwonym Kapturku" książka z nagrodzonej serii "Niebaśnie". Bezpieczeństwo tytułowego rodzeństwa...