Dziwnie, ale niewiarygodnie dobrze

W dniu, w którym Cat Glamour postanawia rozpocząć rutynowe ćwiczenia, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest współczesny Dżin wyskakujący z jej konsoli gier wideo. Niestety jej Dżin jest nieco problematyczny, jeśli chodzi o spełnianie życzeń. W serii zabawnych przygód wysyła Cat do zamku we Francji i cofa ją w czasie o 20 lat, próbując rozwiązać jej problemy z wagą i stresem emocjonalnym.

Podróż Cat jest pełna dziwacznych przygód, realistycznej miłości, a przede wszystkim odkrywania samej siebie.

Informacje dodatkowe o Dziwnie, ale niewiarygodnie dobrze:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-04-08

Tagi: literaturaobyczajowa romans ebook audiobook empikgo

Kup książkę Dziwnie, ale niewiarygodnie dobrze

Dziwnie, ale niewiarygodnie dobrze - opinie o książce

Cat Glamour postanawia zmienić swoje życie, waga Cat utrudnia jej życie.
Ma problem, by aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi, często nie może uczestniczyć w zabawach z nimi.
Pewnego dnia trafia na wyprzedaż garażową, na której zakupuje konsolę gier wideo.
Po dotarciu do domu próbuje ją uruchomić, lecz konsola nie działa, wściekła Cat zaczyna uderzać w konsole, z której wyskoczył Dżin.
Początkowo Cat obstawia, że postradała zmysły, lecz z czasem zaczyna przekonywać się do Dżina, a nawet zaczyna się rodzic pomiędzy nimi uczucie.

Czy Dżin pomoże Cat z jej problemami emocjonalnymi oraz z odchudzaniem?
Co stanie się z Dżinem gdy Cat wykorzysta już wszystkie 3 życzenia?

Pierwsza książka Pani Heather Grace Stewart, która miałam okazje przesłuchać niezbyt przypadła mi do gustu, ale postanowiłam przesłuchać kolejną książkę autorki, by utwierdzić się czy może tym razem będzie inaczej.
I wiecie co?
Przepadłam.
Książka od samego początku mnie kupiła, od zobaczenia okładki po sam koniec opowieści nie mogłam przestać się zachwycać.
Pomysł na fabułę był genialny.
Dżin wyskakujący z konsoli gier wideo?
Musiałam tego posłuchać!
Autorka bardzo dobrze grała mi na emocjach podczas lektury, były momenty, gdzie ledwo mogłam powstrzymać łzy, bo moje serce pękało.
Smutne, tragiczne i wręcz dramatyczne wydarzenia z życia Cat były przeplatane z obecnym życiem bohaterki, które było już troszkę weselsze.
Cat została bardzo dobrze stworzona, od razu polubiłam tę postać i życzyłam jej wszystkiego, co najlepsze!
Czy tak się stało?
Tego musicie dowiedzieć się sami, czytając bądź słuchając tej historii!!

Dobre noce
Heather Grace Stewart0
Okładka ksiązki - Dobre noce

Czy usterka technologiczna może przynieść ci coś więcej niż tylko ból głowy? A jeśli przyniesie ci dozgonną miłość? Kiedy pewna aplikacja psuje plany podróży...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis