E-biznes bez ryzyka. Zarządzanie bezpieczeństwem w sieci

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego e-biznesu

Poznaj współczesne zagrożenia związane z handlem elektronicznym Naucz się bronić przed przestępcami sieciowymi Dowiedz się, jak szybko przywrócić działalność firmy po ataku crackerów

E-biznes daje wielkie możliwości, ale jego prowadzenie wiąże się też z poważnymi zagrożeniami. Liczne badania dowodzą, że oszustwa internetowe to jeden z najszybciej rozwijających się typów przestępstw, a straty powodowane przez ten proceder sięgają miliardów dolarów w skali roku! Przestępcy działający w sieci stosują coraz bardziej wyrafinowane techniki i mają coraz większą wiedzę, dlatego najwyższa pora, abyś zadbał o bezpieczeństwo własnego biznesu internetowego.

Książka "E-biznes bez ryzyka. Zarządzanie bezpieczeństwem w sieci" to wszechstronny przewodnik po świecie bezpieczeństwa w działalności sieciowej, napisany przez grono doświadczonych praktyków. Dzięki niemu poznasz najważniejsze rodzaje i źródła zagrożeń dla informacji i systemów informatycznych. Dowiesz się, jak chronić oprogramowanie i dane osobowe, radzić sobie z wirusami i złośliwym oprogramowaniem oraz stosować firewalle. Nauczysz się wdrażać dobre praktyki, które pomogą Ci zapobiegać niebezpieczeństwom. Poznasz także techniki, dzięki którym można szybko przywrócić działalność, kiedy zawiodą wszelkie zabezpieczenia i padniesz ofiarą ataku.

Najnowsze rodzaje zagrożeń. Zapewnianie bezpieczeństwa klienta. Wykrywanie i usuwanie luk. Techniki kontroli dostępu. Zabezpieczanie transakcji w internecie. Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem. Umowy elektroniczne. Planowanie awaryjne. Odzyskiwanie danych.

Chcesz, aby Twój internetowy biznes był bezpieczny?
Stosuj techniki zalecane przez profesjonalistów.

Informacje dodatkowe o E-biznes bez ryzyka. Zarządzanie bezpieczeństwem w sieci:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2007-07-16
Kategoria: Poradniki

Kup książkę E-biznes bez ryzyka. Zarządzanie bezpieczeństwem w sieci

E-biznes bez ryzyka. Zarządzanie bezpieczeństwem w sieci - opinie o książce