Encyklopedia gotowania 01/2015. Najlepsze przepisy na przekładańce i biszkopty

Książka z przepisami na lekkie i puszyste ciasta biszkoptowe oraz przekładańce.

W tej książce proponujemy najlepsze przepisy na ciasta biszkoptowe oraz przekładańce. Biszkopt jest podstawą do przygotowania pysznego ciasta przekładanego kremem, marmoladą i innymi dodatkami.

Klasyczny biszkopt nie zawiera tłuszczu, a cała jego tajemnica polega na bardzo dokładnie ubitej pianie z białek, którą tuż przed pieczeniem miesza się szybko, ale delikatnie z pozostałymi składnikami, tzn. żółtkami, cukrem i mąką. Z biszkoptowego ciasta piecze się spody do tortów, ale też bardzo efektowne rolady z kremem lub bitą śmietaną oraz sporo przekładańców. Jest to ciasto bardzo łatwe i szybkie, lecz niestety kapryśne - nie zawsze wyrasta, łatwo może powstać zakalec itp.

Informacje dodatkowe o Encyklopedia gotowania 01/2015. Najlepsze przepisy na przekładańce i biszkopty:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2015-02-05
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Encyklopedia gotowania 01/2015. Najlepsze przepisy na przekładańce i biszkopty

Encyklopedia gotowania 01/2015. Najlepsze przepisy na przekładańce i biszkopty - opinie o książce

Pakiet Bajeczki w 5 minut/Puchatkowe dzwoneczki + ręcznik
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Pakiet Bajeczki w 5 minut/Puchatkowe dzwoneczki + ręcznik

Pakiet Bajeczki w 5 minut/Puchatkowe dzwoneczki + ręcznik, który po włożeniu do wody staje się mięciutki....

Archeologia t.13
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Archeologia t.13

Structure of the Institute. The Institute comprises six Departments and three Laboratories: Department of Prehistory, Department of Classical Archae-ology...