Energia! Żyj pełnią życia. Odkryj 10 rodzajów ludzkiej motywacji.

Żyj pełnią życia! OD TEJ CHWILI.

Pewnej wyjątkowo ciemnej i parnej karaibskiej nocy Brendon Burchard stał okrwawiony na pokiereszowanej masce swojego rozbitego samochodu. Właśnie wtedy zrozumiał, że, jak każdy z nas, jest zwykłym śmiertelnikiem, i że pod koniec życia każdy człowiek będzie poszukiwał odpowiedzi na kilka podstawowych pytań: ,,Czy żyłem naprawdę? Czy kochałem i dawałem siebie innym? Czy dokonałem w życiu czegoś ważnego i istotnego?"

Od tamtej pamiętnej nocy Brendon zaczął żyć pełnią naenergetyzowanego życia, jednocześnie pomagając milionom ludzi na całym świecie w tym, by dokonując transformacji swojego dotychczasowego życia, zaczęli oni czerpać z niego większą radość, satysfakcję i spełnienie.

Energia emocjonalna świata zaczyna dramatycznie spadać. Coraz bardziej zestresowani, zagubieni i zdezorientowani ludzie pragną od życia czegoś więcej. Pomimo faktu, że większość z nas dysponuje tym, co ,,konieczne" do tego, żeby być szczęśliwym, rzadko kiedy jesteśmy w pełni zadowoleni z życia i usatysfakcjonowani, i mamy dręczące poczucie, że zasługujemy na coś znacznie więcej. Jak temu zaradzić?

W tej energetyzującej książce Burchard uświadamia nam, że jedynym sposobem znaczącej poprawy jakości twojego życia jest nauczenie się tego, w jaki sposób aktywować każdy z 10 podstawowych popędów, które charakteryzują każdą jednostkę ludzką:

- pragnienie większej kontroli,

- wyzwań,

- kreatywnego wyrazu,

- współudziału

- i świadomości.

Owe popędy wpływają na kształt wszystkiego, o czym myślisz, co czujesz i co robisz w życiu, dlatego zrozumienie ich istoty i panowanie nad nimi ma kluczowe znaczenie do osiągnięcia sukcesu i szczęścia. Strategiczne aktywowanie owych popędów w życiu codziennym to najszybsza droga ku temu, by żyć pełnią naenergetyzowanego życia.

Opanowanie naszych ludzkich popędów i sterowanie nimi nie jest łatwe; gdyby tak było, na całym świecie pośród ludzi nie panowałby tak wielki niepokój i nerwowość. Dlatego właśnie Brendon opracował koncepcję tego, co nazywa on prawdziwymi ,,aktywatorami" ludzkiego doświadczenia - serię prostych, lecz niezwykle skutecznych działań, które mogą doprowadzić do radykalnego zwiększenia twojego poziomu energii, a tym samym dać ci poczucie satysfakcji i spełnienia we wszystkich dziedzinach życia. Dzięki temu osiągniemy w końcu cel, do którego wszyscy dążymy: będziemy mogli żyć pełnią życia!

Informacje dodatkowe o Energia! Żyj pełnią życia. Odkryj 10 rodzajów ludzkiej motywacji.:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2013-10-25
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Tytuł oryginału: The Charge: Activating the 10 Human Drives That Make You Feel Alive

Kup książkę Energia! Żyj pełnią życia. Odkryj 10 rodzajów ludzkiej motywacji.

Energia! Żyj pełnią życia. Odkryj 10 rodzajów ludzkiej motywacji. - opinie o książce

Skuteczne nawyki. Jak zwyczajni ludzie osiągają nadzwyczajne rezultaty
Brendon Burchard0
Okładka ksiązki - Skuteczne nawyki. Jak zwyczajni ludzie osiągają nadzwyczajne rezultaty

Każdy z nas może osiągnąć długoterminowy sukces i się nim cieszyć. Wymaga to tylko odpowiednich nawyków. Dwadzieścia lat temu autor niniejszej...

Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej
Brendon Burchard0
Okładka ksiązki - Manifest motywacji. Dziewięć deklaracji potęgi osobistej

,,Manifest motywacji" to elokwentne, inspirujące, płomienne wezwanie do upominania się o własną, osobistą moc. Światowej sławy trener Brendon Burchard...