Excel. 101 formuł gotowych do użycia

Najlepsze formuły dla Excela!

Miliony użytkowników każdego dnia korzystają z najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego — Excela. To jedna z najlepszych aplikacji należących do pakietu Microsoft Office. Jej potencjał doceniają przede wszystkim menedżerowie, analitycy oraz studenci. Zastanawiasz się, jak w pełni wykorzystać możliwości Excela? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pisać zaawansowane formuły, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Znajdziesz w niej ponad 100 gotowych zaawansowanych formuł. Nauczysz się także tworzyć je z użyciem popularnych funkcji matematycznych, tekstowych oraz wyszukujących. Ponadto poznasz najczęściej stosowane formuły biznesowe i finansowe, wykonasz analizę statystyczną oraz wykorzystasz formuły do formatowania warunkowego. Książka ta jest obowiązkową pozycją na półce każdego użytkownika Excela. Sięgnij po nią i przekonaj się sam!

Dzięki tej książce: poznasz najlepsze formuły biznesowe i finansowe wyszukasz dane w Twoim arkuszu zastosujesz formuły z wykorzystaniem daty dokonasz analizy warunkowej oraz statystycznej będziesz mieć zawsze pod ręką ponad 100 przydatnych formuł

Wykorzystaj gotowe formuły w codziennej pracy z Excelem!

Informacje dodatkowe o Excel. 101 formuł gotowych do użycia:

Excel. 101 formuł gotowych do użycia - opinie o książce

Access 2013 PL. Biblia
Michael Alexander, Dick Kusleika0
Okładka ksiązki - Access 2013 PL. Biblia

Kompendium wiedzy każdego użytkownika! Trafne podejmowanie decyzji w oparciu o zgromadzone dane ma kluczowe znaczenie dla każdego przedsiębiorstwa...