Fizyka i astronomia 1 i 2 to połączenie dwóch podręczników dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum w jedną publikację. Dostępne są również wydane wcześniej podręczniki w dwóch osobnych wydaniach. W zależności od rozkładu godzin mog

Informacje dodatkowe o Fizyka i astronomia. Część 1-2 Fizyka i astronomia. Zakres podstawowy. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilow:

Wydawnictwo: Nowa Era
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-7409-068-5

Kup książkę Fizyka i astronomia. Część 1-2 Fizyka i astronomia. Zakres podstawowy. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilow

Fizyka i astronomia. Część 1-2 Fizyka i astronomia. Zakres podstawowy. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilow - opinie o książce

Wielcy Malarze (#28). Rafael
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wielcy Malarze (#28). Rafael

Wielcy malarze-  Od Caravaggio do Rembrandta , Van Gogha do Rafaela, Leonardo do Gauguina: najpiękniejsze rozdziały w historii sztuki, w serii trzydziestu...

Polska. Podróżuj z Pascalem
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Polska. Podróżuj z Pascalem

Najciekawsze i najbardziej atrakcyjne regiony Polski: Mazowsze i Małopolska, Pomorze, Warmia i Mazury, Suwalszczyzna, Podlasie, Wielkopolska, Dolny Śląsk...