Gdzie jest pingwin

Znajdź dziesięć pingwinów! Rodzinka niesfornych pingwinów uciekła z zoo i postanowiła powrócić do swojego prawdziwego domu na Antarktydzie. Wraz z nimi przeżyjesz wiele niesamowitych przygód, które wywołają nie lada zamieszanie. Czy potrafisz odszukać wszystkie pingwiny na każdym obrazku? Przygotuj się na wspaniałą zabawę z pingwinami! ♦ Jest to książeczka przeznaczona dla dzieci w każdym wieku (najbardziej 2-6), pełna kolorowych i zabawnych ilustracji. Mali odkrywcy z wielką przyjemnością sprawdzą swoją spostrzegawczość, szukając nie tylko gromadki pingwinów na każdej stronie, ale także dodatkowych, sprytnie ukrytych elementów i postaci ♦ Książka ma walor edukacyjny: dostarcza wiedzy o życiu pingwinów i tych miejscach, w które trafiają zbiegowie z zoo ♦ Rodzinka dziesięciu niesfornych pingwinów uciekła z zoo i postanowiła powrócić do swojego prawdziwego domu na Antarktydzie. Po drodze pingwinki zatrzymują się w wielu ekscytujących miejscach… Czy potrafisz odnaleźć pingwiny na każdym obrazku? ♦ Dołącz do nich podczas imprezy karnawałowej, przeżyj świetną zabawę w czasie jazdy na gokartach, przekonaj się, jak łatwo można się zgubić w kosmosie, oraz przeżyj inne szalone przygody z przesympatycznymi pingwinami.

Informacje dodatkowe o Gdzie jest pingwin:

Wydawnictwo: iuvi
Data wydania: 2013-12-04
ISBN: 978-83-7966-002-5

Kup książkę Gdzie jest pingwin

Gdzie jest pingwin - opinie o książce

"Gdzie jest pingwin" to książka ucząca dzieci spostrzegawczości i cierpliwości. Spostrzegawczości - ponieważ wymaga, by na obrazkach odnaleźć ukryte pingwiny, cierpliwości - ponieważ nie jest to takie proste, obrazki zawierają mnóstwo małych elementów, postaci, a przecież pingwin, to sprytne i małe zwierzątko! Bardzo fajna zabawa dla całej rodziny!
Powrót matki
Danuta Awolusi ;