Geografia . Poradnik metodyczny dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych

Poradnik metodyczny i zestaw sprawdzianów przygotowanych w celu ułatiwenia pracy nauczycielom i umożliwienia im zdobycia rzetelnej i obiektywnej informacji o osiąnięciach ucznia.

Informacje dodatkowe o Geografia . Poradnik metodyczny dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych:

Wydawnictwo: ORTUS
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Geografia . Poradnik metodyczny dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych

Geografia . Poradnik metodyczny dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych - opinie o książce

Atlas geograficzny Dla gimnazjum. Świat, Polska
Wład Paweł0
Okładka ksiązki - Atlas geograficzny Dla gimnazjum. Świat, Polska

Środek dydaktyczny zalecany do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu środków dydaktycznych przeznaczonych...

Wład Paweł0
Okładka ksiązki - Geografia 2. Człowiek gospodarzem Ziemi. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego. Zakres podstawowy i rozszerzony

Jest to połączenie podręczników do zakresu podstawowego i rozszerzonego w jednym woluminie.Dzięki ujednoliconej numeracji stron pozwala na bezproblemowe...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;