Goodbye, Love

Tom 1 cyklu Winter Love

Gorący romans z różnicą wieku! Studentka i pan psycholog.

Dwudziestoletnia Love Porter właśnie rozpoczęła wojnę ze swoim sąsiadem, trzydziestoczteroletnim znanym w Kolorado psychologiem Ryderem Callahanem.

W odpowiedzi na dwuznaczne hałasy dochodzące zza ściany postanowiła uraczyć mężczyznę głośną muzyką. W odwecie Ryder pojawił się w jej sypialni. To był dopiero początek. Kolejne psikusy, które zaczęli sobie wzajemnie robić, doprowadziły do zaognienia i tak napiętej już sytuacji.

Od nienawiści jest tylko jeden krok do czegoś zupełnie innego. Między Love i Ryderem pojawia się silne przyciąganie, jednak mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że dziewczyna jest dla niego za młoda.

Ryder odkrywa też, że Love dręczą koszmary z przeszłości. Czy młoda sąsiadka pozwoli mu sobie pomóc?

Informacje dodatkowe o Goodbye, Love:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-09-21
ISBN: 9788383200279

Kup książkę Goodbye, Love

Goodbye, Love - opinie o książce

„Chyba nie sądziłaś, że najbardziej będzie zastanawiać mnie to, jaki cel zamierzasz obrać. Love. Mam to gdzieś…Pójdę z tobą dokądkolwiek tylko stwierdzisz, że pragniesz. Pod warunkiem, że będę pewien tego, że nie zamienisz mnie w bryłę lodu.”

Dwudziestoletnia Love Porter ucieka od swoich demonów przeszłości i przenosi się do mieszkania po dziadkach w Aspen. Jednak szybko nie zazna spokoju ponieważ rozpoczęła wojnę ze swoim sąsiadem. Trzydziestoczteroletnim znanym w Kolorado psychologiem Ryderem Callahanem.

Gdy pewnego wieczoru z mieszkania mężczyzny dochodzą dwuznaczne hałasy, Love postanawia uroczyć sąsiada głośna muzyką. Mężczyzna w odwecie zjawia się w jej sypialni i wyłącza muzykę. To przelało czarę goryczy i obydwoje od tej chwili wykręcaja sobie coraz to odważniejsze psikusy. Ale jak to mówią „Kto się czubi ten się lubi.” Między tą dwójką stworzy się więź, lecz przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Z każdym spotkaniem Love z bratem ,coraz bardziej uchodzi z dziewczyny powietrze. Czy ma szanse na nowe uczucie czy jej los od dawna jest przesądzony?

Jest to książka, pełna bólu. Książka w której główna bohaterka boryka się z tak duża ilości problemów psychicznych i zdrowotnych, typu brak wartości siebie, zła ocena, brak nadzieji, zaburzenie odżywiania. Do tego wszystkiego dochodzi maltretowanie psychiczne i fizyczne, któremu nie jest w stanie się przeciwstawić i poddaje się. W odpowiednim momencie na jej zdradzę pojawia się Ryder, który chodź na chwile daje jej nadzieje i dodaje otuchy.

Bardzo polubiłam bohaterów i cieszę się że jest już dostępny drugi tom. Bo zakończenie łamie serce. Najchętniej już bym sięgnęła po kontynuacje ale brak w sklepach . Jednak nie tracę wiary i mam nadzieje ze u Love i Rydera wszystko dobrze.

Diabły Vegas
Martyna Keller0
Okładka ksiązki - Diabły Vegas

Kontynuacja losów Mercy Stone i Gabriela Crade’a z Diabłów Reno! Mercy i Gabriel postanawiają pójść własnymi drogami. Właściwie to Mercy podejmuje...

Fragile Lies
Martyna Keller0
Okładka ksiązki - Fragile Lies

Kontynuacja historii Marigold i Willarda opisanej w książce Colliding Lies. Życie Marigold z dnia na dzień zamienia się w koszmar. Dziewczyna traci wszystko...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;