Gra pozorów

Flynn robi wszystko, co w jego mocy, by zapanować nad swoim wybuchowym temperamentem, zaś River wydaje się szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Zakochani planują wspólną przyszłość, lecz kryjące się w cieniu mroczne sekrety gotowe są zagrozić ich szczęściu. Czy jeden błąd może zmienić wszystko?

Informacje dodatkowe o Gra pozorów:

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2015-09-11
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Casting Shadows
Tłumaczenie: Tomasz Illg
Ilustracje:-

Kup książkę Gra pozorów

Gra pozorów - opinie o książce

Avatar użytkownika - kalola
kalola
Przeczytane:2016-04-01, Ocena: 2, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Akcja książki to głównie przestawienie rutyny jaka została narzucona głównym bohaterom River i Flynnowi. W "'Komunie" czyli budynku socjalnym zamieszkującym przez barwne osoby czas płynie wolno, w niektórych momentach aż męczy Miłość między nastolatkami buduje się bardzo powoli. Krok po kroju poznajemy etapu młodzieńczej miłości : zauroczenie, wybuch miłości, nieporozumienia, brak szczerości oraz komunikacji. Niestety pod sam koniec autorka poprzez wiele niedomówień, zbyt dużej dawki nieporozumień zniechęca czytelnika do bohaterów. W tej historii zabrakło mi morału, wskazówki, czegoś co stanowiłoby podporę dla wyciągania własnych wniosków z historii.
Może nie jest to książka górnych lotów jak to mówią ale na pewno zawiera bardzo dobry motyw. Miłość nastolatki , która sprawia, że nie dostrzega innych , ważnych rzeczy. Problem agresji u młodzieży oraz poszukiwań naszego własnego JA. Bardzo fajnie się czyta, napisana łatwym językiem. Polecam osobom , które lubią książki na jeden wieczór.