Hello Kitty i przyjaciele. Wakacyjna opowieść

Zapraszamy do Klubu Przyjaciół Hello Kitty!

Wyjątkowa seria książeczek dla dziewczynek od 3 lat (do głośnego czytania przez rodziców) i 6+ (do samodzielnego czytania). Dla wszystkich przyjaciółek Hello Kitty. Dla dorosłych i przyjaciół dziewczynek, którzy chcą mieć pewność, że prezent się spodoba – Hello Kitty jest marką, która znają i lubią wszystkie dzieci.

Seria pokazuje, jak wspaniale jest się przyjaźnić i wspierać. Każdy z przyjaciół jest inny: lubią inne rzeczy, mają różne pomysły, a jednak potrafią wspólnie rozwiązywać problemy, bawić się i ciekawie spędzać czas. Na końcu każdej książki znajduje się zagadka będąca jednocześnie prostym ćwiczeniem z języka angielskiego. Po odgadnięciu tajemniczego angielskiego hasła i wpisaniu go na wskazanej stronie internetowej każdy czytelnik otrzyma podarunek od Hello Kitty: łamigłówkę, labirynt albo kolorowankę do wydrukowania. To coś wyjątkowego dla Klubu Przyjaciół Hello Kitty.

Hello Kitty zakłada Klub przyjaciół. Pomysł wszystkim bardzo się podoba, tylko co można wspólnie robić skoro każdy jest tak inny? Pozytywne rozwiązanie problemu pomaga czytelnikom radzić sobie w codziennych kontaktach z koleżankami i kolegami.

Dzięki serii „Hello Kitty”: • Twoje dziecko poczuje się częścią Klubu Przyjaciół Hello Kitty • pozna przygody wesołej gromady i sposoby na radzenie sobie z kłopotami • dowie się, jak ważne i ciekawe jest to, że każdy z nas jest inny • zdobędzie klubowe niespodzianki ze strony internetowej Hello Kitty

Hello Kitty jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek. Powstała w 1974 roku. Jest bohaterką filmów animowanych, gier komputerowych, ozdobą wielu gadżetów, odzieży i zabawek. Powstał nawet samochód z jej wizerunkiem.

Informacje dodatkowe o Hello Kitty i przyjaciele. Wakacyjna opowieść:

Wydawnictwo: Papilon
Data wydania: 2015-10-15
ISBN: 978-83-245-2072-5

Kup książkę Hello Kitty i przyjaciele. Wakacyjna opowieść

Hello Kitty i przyjaciele. Wakacyjna opowieść - opinie o książce

Lubię rysować i naklejać
Okładka ksiązki - Lubię rysować i naklejać

Jak zachęcić dzieci do ćwiczeń w pisaniu, żeby nie kojarzyły ich z nudą i obowiązkiem? Polecamy zabawę z książęczką "Lubię rysować i naklejać". Dzieci...

Matematyka z wesołymi piratami. Klasa 1
Okładka ksiązki - Matematyka z wesołymi piratami. Klasa 1

,,Matematyka z wesołymi piratami" to szkoła logicznego myślenia oraz sposób na powtórkę i utrwalenie wiedzy 1-klasisty. Sympatyczni piraci - bohaterowie...