I jak tu nie biegać

Beata Sadowska, znana dziennikarka, która kiedyś nie znosiła biegać, napisała książkę pełną pozytywnej energii i zachęcającą do tej aktywności. Autorka biegła w 12 maratonach: w Europie, Azji, Ameryce; na ulicach wielkich miast, w górach i po egzotycznej plaży.

Relacja Beaty przeplata się z wypowiedziami Kuby Wiśniewskiego, cenionego trenera biegowego. Nie jest to jednak typowy poradnik – to recepta na lenistwo!

Ta książka łączy pasję, wiedzę i mądrą miłość do biegania.

I jak tu nie biegać!

Informacje dodatkowe o I jak tu nie biegać:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2014-03-17
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7515-286-9

Kup książkę I jak tu nie biegać

I jak tu nie biegać - opinie o książce

Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2015-09-12, Ocena: 3, Przeczytałam, z_52 książki 2015 (181),
Zdjęcia są największą zaletą tej książki. Wydanie na połyskliwym papierze to dramat, ciągle odbijało mi się światło i musiałam sterować książką. Co do treści nie ma tam nic odkrywczego, ani motywującego. To opowieść Beaty Sadowskiej o swoich biegowych początkach, wrażeniach z maratonów, przeplatana pytaniami do trenera biegowego. Jeśli ktoś szuka inspiracji lub informacji to nie polecam, więcej można znaleźć w internecie. Wychodzi na to, że obecnie każdy może napisać książkę o czymś, która praktycznie nie zawiera treści.
Avatar użytkownika - prylka
prylka
Przeczytane:2014-05-11, Ocena: 5, Przeczytałam,
Świetna książka dla tych , którzy już biegają i dla tych , którzy zastanawiają się o co w tym chodzi ! Napisana takim językiem , z takim energetycznym przekazem ,że buzia sama się cieszy w trakcie czytania , a nogi rwą się do biegu :)
Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2014-06-02, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Mam,
Pani Beata opisuje swoje sukcesy, jak i porażki. Pokazuje, że biegać każdy może. To książka pełna pasji i radości, która daje całe mnóstwo energii, motywacji i inspiracji do działania. W rozdziale dotyczącym żywienia znajdziemy kilka ciekawych przepisów. Bardzo spodobały mi się barwne opisy maratonów, w których miała okazję startować, np. Florencja, Nowy York, Tokio. Jest też rozdział o biegowej modzie. Poza tym książka została bardzo ładnie wydana. Znajdziemy w niej sporo zdjęć z prywatnego archiwum pani Beaty. Świetna książka na wiosnę.
Avatar użytkownika - darr2
darr2