Im your future

I'm your future to powieść o poznawaniu i odkrywaniu siebie - swoich prawdziwych potrzeb, emocji i uczuć. To także powieść o odwadze - odwadze do przyznania się przed samym sobą do tego, kogo tak naprawdę się kocha.

Tears Rogers, choć ma dopiero 16 lat, jest już sławną aktorką, piosenkarką i influencerką. Jako córka znanego muzyka Simona Rogersa, od dziecka obracała się w świetle fleszy, co sprawiło, że jej życie - w tym jej życie uczuciowe - jest śledzone przez fanów i media na każdym kroku. Czy przy takiej popularności i praktycznie braku prywatności Tears będzie w stanie odnaleźć siebie? Czy będzie umiała pogodzić się ze swoimi prawdziwymi uczuciami? Czy odważy się przyznać - przede wszystkim przed samą sobą - kogo tak naprawdę kocha?

I'm your future to kontynuacja historii o Simonie Rogersie, z którą możemy zapoznać się w I'm your past Weroniki Dobrzynieckiej. Autorka obie te historie opisuje jednak w taki sposób, że każda z nich stanowi odrębną całość, dzięki czemu można przeczytać je w dowolnej kolejności.

Weronika Dobrzyniecka to wschodzący talent pisarski, który każdą swoją kolejną książką udowadnia, że zasługuje na miejsce w szeregu znanych i uznanych współczesnych polskich pisarzy. Twórczość tej młodej pisarki jest zdecydowanie warta uwagi!

Informacje dodatkowe o Im your future:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-03-09

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Kup książkę Im your future

Im your future - opinie o książce

Avatar użytkownika - krystiancholewa
krystiancholewa
Przeczytane:2022-03-27,

ćććć Autorką książki jest Weronika Dobrzyniecka  to młoda debiutująca i dobrze zapowiadająca pisarka. Opowiada o losach dziewczyny aktorki,  piosenkarki, która robi kariera muzyczną,  w wywodzi, się z bogatej rodziny. Na co dzień żyje w świecie dużej popularności, wywiadów portali. Dziennikarze nie odstępują jej na krok.  Jednak pewnego razu poznaje chłopaka, który proponuje jej wystąpienie w hospicjum dla dzieci. Po długim namyśle zgodziła  się wystąpić. Jednak  pobyt w  placówce paliatywnej  wywarł na niej ogromne wrażenie.  Pytania od dzieci sprawiły, że nie potrafiła powstrzymać łez gdy zapytały ją kiedy pani wyda płytę. Bo nie wiem, czy dożyje jej debiutu, powiedziało jej dziecko.  Po wyjściu z placówki medycznej    pyta pielęgniarkę jak radzi sobie pani ze śmiercią dzieci, i z ich odchodzeniem? Na to odpowiada jej, że dla mnie jest coś naturalnego, ja po prostu wierze, że tym dzieciom po drugiej stronie będzie lepiej. Dla mnie ta książka jest bardzo inspirująca, ponieważ łączy różne światy Show biznesu oraz świat śmierci. Nie uciekniemy, od tego jest to, część naszego życia. Trzeba z jedno z drugim pogodzić. Bardzo lubię czytać, ciekawe biografie są moim motorem napędowym. A książkę kieruję do wszystkich osób, które są ciekawe życia, które potrzebują nowych inspiracji, a nie potrafią docenić tego co mają. Czytelnikiem może być dziecko, nastolatek lub osoba dorosła, ponieważ tam każdy znajdzie publikacji coś dla siebie. Powieść dla wnuczki, mamy i babci.

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-07-23, Ocena: 5, Przeczytałem, Recenzenckie,

Czy tak naprawdę znacie samych siebie? Czy jesteście pewni, że wasze zachowanie byłoby takie a nie inne, gdybyście stanęli przed ważnym wyborem?
Ja nie. Kiedyś twierdziłam, że rysowanie nie jest moją mocną stroną. Nigdy nawet nie próbowałam, bojąc się, że mi nie wyjdzie. Kiedy jednak pewnego razu odważyłam się wziąć do ręki ołówek, okazało się, że wcale nie idzie mi źle. Bez podstawowej wiedzy z zakresu rysunku zaczęły wychodzić portrety, które dziś zdobią nie jeden dom.
Tears Rogers odkryła własny talent o wiele szybciej. Już w wieku szesnastu lat błyszczy w sieci jako sławna influencerka, aktorka oraz piosenkarka. Od małego znała ten świat od podszewki, wszak jej ojciec był wielkim Simonem Rogersem, muzykiem, którego sława zaliczała się do tych wyższych poziomów. Każdy jej ruch był bacznie obserwowany przez gapiów, niszcząc doszczętnie jej prywatność. Jak więc nie mając wolnej ręki, może odnaleźć własne ja? Czy będzie potrafiła być szczera z samą sobą?
Niestety nie czytałam pierwszej części, jednak po tej wiem, że będę musiała to nadrobić. Autorka bardzo dobrze przedstawia nam wielki świat, nie skupiając się wyłącznie na dobrych stronach sławy. Mimo młodego wieku udowadnia nam, że numer PESEL to jedynie nic nie znaczące liczby, a potęga, jaką jest rozum, może zakwitać znacznie wcześniej, niż w podeszłym wieku.
Czytając książkę zastanawiałam się, czy byłabym w stanie poradzić sobie ze sławą w taki sposób, w jaki robiła to Tears. Wątpię, że by mi się to udało. Ma w sobie olbrzymią siłę, która pozwala jej utrzymać własne uczucia na wodzy i z rozsądkiem podchodzić do własnych decyzji. Wszak obserwuje ją cały świat i każdy jej ruch, naraża nie tylko ją, ale i osobę, która jest jej zakazana.
Choć nie przepadam za młodymi bohaterami, to tym razem, dałam się ponieść literackiej fantazji autorki i się nie zawiodłam. Jest to lekka lektura, która pozwoli się zrelaksować i spojrzeć na świat sławy w całkiem inny sposób.
Gorąco polecam lekturę i dziękuję wydawnictwu Borgis oraz autorce za egzemplarz recenzencki.

#współpraca #maratonwakacyjny #nadrabiamyulubione #imyourfuture #borgis

Well be born as flowers
Weronika Dobrzyniecka0
Okładka ksiązki - Well be born as flowers

We'll be born as flowers to powieść wbijająca się w serce tysiącami odłamków roztrzaskanego młodego życia, które główna bohaterka próbuje pozbierać i posklejać...

Run Away
Weronika Dobrzyniecka0
Okładka ksiązki - Run Away

Jak daleko się posuniesz, by ocalić swoje marzenia?  Wychowywana przez samotną matkę alkoholiczkę Etinet Winston nigdy nie była grzeczną nastolatką...