Instaporadnia. Ciało, emocje i seks

Magda Chorzewska w rozmowie z Przemkiem Pilarskim odpowiada na autentyczne pytania zadane na TikToku lub Instagramie!

Kiedy zacząć uprawiać seks? Czy masturbacja jest okej? Jak zbudować dobry związek? Czy wybaczyć zdradę? Jak reagować na molestowanie?

To tylko część pytań, które psycholożka Magdalena Chorzewska otrzymała na swoim profilu Instaporadnia w social mediach. Żadne z nich nie zostało bez odpowiedzi. Obserwując ogromne zainteresowanie i ilość osób zgłaszających się ze swoimi problemami, psycholożka postanowiła rozwinąć swoje odpowiedzi.

Nie ma lepszego miejsca na to niż książka - TA książka. Żeby jednak forma nie była zbyt nuda, Magda zaprosiła do współpracy Przemysława Pilarskiego. W rozmowie, której zapisem jest ta publikacja, pochylili się nad najbardziej popularnymi pytaniami i zagadnieniami. Autorzy dyskutowali, poddawali w wątpliwość, drążyli poruszane tematy - tak by najbardziej zainteresowani, czyli WY czytelnicy, otrzymali rzetelne odpowiedzi na swoje pytania.

Ta książka to rodzaj podręcznika, który pomoże wam w rozwiązaniu problemów lub wskaże drogę do ich rozwiązania. Znajdziecie tu odpowiedzi na nurtujące was kwestie. Jest ich cała masa, ale tu odnajdziecie te najważniejsze.

PS Książka zawiera dwa rozdziały, który powinni przeczytać rodzice. Podrzućcie więc im tę lekturę, niech też się czegoś dowiedzą?

Najbardziej autentyczna książka związkach, ciele i seksie dla młodych czytelników.

Magdalena Chorzewska - psycholożka, psychoteraputka, trenerka umiejętności psychologicznych, twórczyni internetowa. Od 15 lat pomaga ludziom pokonywać trudności, które blokują ich przed osiągnięciem tego, o czym marzą i czego potrzebują. Uczy ich jak rozumieć siebie, swoje emocje, rozwiązywać problemy i podejmować świadome decyzje. Z potrzeby pomagania i edukowania młodych ludzi, stworzyła Instaporadnię - popularny kanał psychologiczny na Instagramie i Tik Toku, gdzie aktywnie odpowiada na pytania obserwatorów, edukuje z dziedziny psychologii. Jako ekspertka jest częstym gościem w TVN, TVN24, Polsat News, Radio Zet, Chili Zet. Artykuły utworzone przy współpracy z nią można przeczytać w magazynach takich jak ,,Elle", ,,Vogue", ,,Twój Styl", ,,Newsweek".

Przemysław Pilarski - dramatopisarz, scenarzysta, dramaturg, dziennikarz. Absolwent polonistyki na UJ oraz kursu scenariuszowego w Warszawskiej Szkole Filmowej.Współautor (z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim) książek poradnikowych Sztuka obsługi penisa i Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich. Publikował w ,,Dialogu", ,,Playboyu", ,,Machinie", ,,Czasie Kultury", ,,Ha!arcie", ,,Logo" i in. Jest autorem licznych scenariuszy programów i seriali telewizyjnych oraz autorskich monologów stand-up comedy, z którymi występował kiedyś w klubach i w telewizji.

Informacje dodatkowe o Instaporadnia. Ciało, emocje i seks:

Instaporadnia. Ciało, emocje i seks - opinie o książce

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2023-06-01, Ocena: 6, Przeczytałem,

Rozmawiacie ze swoimi dziećmi o ciele, intymności i seksie? Czy Wasi rodzice przeprowadzali z Wami takie rozmowy?

Niestety są to tematy dość często unikane przez rodziców, a co mają zrobić dzieci/nastolatkowie? Skąd mają czerpać wiedzę? Przecież dobrze wiemy jak to wygląda w szkołach... Edukacja seksualna tam NIE ISTNIEJE! Więc nie zostaje im nic innego jak Internet i Social Media. To właśnie w tych ostatnich typu Instagram oraz TikTok autorzy znaleźli masę pytań na które nastolatkowie szukali odpowiedzi i na ich podstawie napisali genialną książkę ,,Instaporadnia. Ciało, emocje i seks".

,,Instaporadnia. Ciało, emocje i seks" to praca psycholożki Magdaleny Chorzewskiej oraz Przemysława Pilarskiego, którzy w swojej publikacji zagłębiają się w najważniejszych zagadnieniach dotyczących emocji, ciała oraz seksu, które nurtują naszą społeczność (zwłaszcza tą nastoletnią).

Cała książka została napisana lekko i w ciekawej formie na zasadzie pytań i odpowiedzi przez co czyta się ją bardzo szybo i z ogromną ciekawością. Podczas czytania przyswoimy kawał dobrej wiedzy po którą powinien sięgnąć tak naprawdę każdy, ale i rozważania czy analizy, które mają nam pomóc radzić sobie w trudnych sytuacjach i odszukiwać prawidłową drogę do ich rozwiązania.

Warto nadmienić, że w książce znalazły się dwa rozdziały skierowane stricte do rodziców, więc jeżeli planujecie podarować tę książkę swoim pociechą, bądź jeżeli jesteś nastolatkiem, który sam po nią sięgnął to podziel się nią z rodzicem/opiekunem. Porozmawiajcie otwarcie o ciele i swoich emocjach. Przecież to wcale nie musi być krępująca rozmowa! Niech ta książka pomoże Wam zaakceptować siebie i swoje ciało, a przede wszystkim dobrze je zrozumieć.

Sztuka obsługi penisa 2. Nowe wyzwania
Przemysław Pilarski0
Okładka ksiązki - Sztuka obsługi penisa 2. Nowe wyzwania

Kontynuacja bestsellerowej ,,Sztuki obsługi penisa"! Dogłębna i szczera rozmowa o penisie. A właściwie o różnych penisach. O penisach w związkach, o...

Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich
Przemysław Pilarski0
Okładka ksiązki - Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich

Jak to jest - dzielić życie, łóżko i piankę do golenia? Przemysław Pilarski i Andrzej Gryżewski, autorzy bestsellerowej Sztuki obsługi penisa, tym razem...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis