Książka ta pozwala zburzyć mistykę instytucji finansowych dostarczając amatorom podstawowych informacji porusza wszystkie istotne kwestie dystansując się wobec pretensjonalnego żargonu wykorzystywanego przez tak zwanych ekspertów. W dobie fluktuacji cen oraz ciągłych zmian w technikach obrotu inwestor indywidualny musi wiedzieć wystarczająco dużo na temat rynku akcji, aby móc zadawać odpowiednie pytania, dokonywać właściwych wyborów i nie poddawać się wpływom drapieżnych sprzedawców. Niniejszy poradnik dostarcza podstaw, które pozwalają zrozumieć finansowy żargon i odnaleźć się na giełdzie.

Informacje dodatkowe o Jak działa giełda. Poradnik inwestowania na rynku polskim i zagranicznym dla początkujących:

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 978-83-60215-44-9

Kup książkę Jak działa giełda. Poradnik inwestowania na rynku polskim i zagranicznym dla początkujących

Jak działa giełda. Poradnik inwestowania na rynku polskim i zagranicznym dla początkujących - opinie o książce

Jak działa giełda
Michael Becket0
Okładka ksiązki - Jak działa giełda

Książka ta pozwala zburzyć mistykę instytucji finansowych dostarczając amatorom podstawowych informacji? porusza wszystkie istotne kwestie dystansując...