Jak i o czym po angielsku?. Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda

Słówka, zwroty i dialogi w języku angielskim pomocne i niezbędne każdego dnia

Czytelnik znajdzie w książce zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w codziennych sytuacjach związanych z komunikowaniem się w języku angielskim w tematach związanych z podróżą, kulturą, rozrywką, sportem i przyrodą.

Książka stanowi kontynuację i uzupełnienie wcześniejszej publikacji Jak i o czym po angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy tej samej autorki. Łącznie obie książki stanowią niezwykle praktyczną i użyteczną pomoc w opanowaniu bogatego i różnorodnego angielskiego, co pozwoli radzić sobie w bardzo wielu sytuacjach codziennych. Swoją metodę nauczania angielskiego autorka lubi określać jako ,,metodę starego belfra", a na czym konkretnie ona polega - warto sprawdzić w praktyce.

***

Izabella Rodzik-Sambierska - anglistka, redaktorka książek w języku angielskim, autorka Jak? Gdzie? Kiedy? oraz Jak mówimy...? Gramatyka angielska - łatwa i przyjemna.

Informacje dodatkowe o Jak i o czym po angielsku?. Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2017-05-05
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Jak i o czym po angielsku?. Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda

Jak i o czym po angielsku?. Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda - opinie o książce

Izabella Rodzik-Sambierska0
Okładka ksiązki - Jak i o czym po angielsku? O pracy, rodzinie, szkole, kulturze, przyrodzie, sporcie i podróżach Słówka, zwroty i dialogi w języku angielskim pomocne i niezbędne każdego dnia

Książka Jak i o czym po angielsku? stanowi kontynuację i uzupełnienie książki Jak? Gdzie? Kiedy? Everyday English dla Polaków tej samej autorki...

Jak i o czym po angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy
Izabella Rodzik-Sambierska0
Okładka ksiązki - Jak i o czym po angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy

Książka stanowi kontynuację i uzupełnienie wcześniejszej publikacji Jak? Gdzie? Kiedy? Everyday English dla Polaków tej samej autorki. O ile jednak...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz