Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni

Ponad 20 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Polsce!

Jeśli brakuje ci pewności, jak najlepiej przyzwyczaić swojego malucha do nocnika, pozwól, by książka Giny Ford pokazała ci - w kilku łatwych i skutecznych krokach - jak szybko i naturalnie można to przeprowadzić. Nie brakuje tu praktycznych podpowiedzi i opowieści rodziców, którzy już z tym się zmierzyli, a także porad dotyczących moczenia nocnego, ,,wypadków" i nagradzania za czystość. Książka ta pomoże tobie i dziecku, oszczędzając wam zmartwień i nerwów.

Wkrótce twój ,,aniołek" będzie z radością korzystał z nocnika, a ty wreszcie będziesz mogła pożegnać się z pieluszkami!

,,Znakomita książka dla każdego rodzica, który nie może uciec od pieluszek" Magazyn ,,She"

,,Gina Ford to prawdziwy dar niebios" Kate Winslet, aktorka

Informacje dodatkowe o Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2015-11-16
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni

Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni - opinie o książce

Gina Ford0
Okładka ksiązki - Książka kucharska dla maluchów i niemowląt. Ponad 100 łatwych do zrealizowania przepisów, które przypadną do gustu całej rodzinie

Prostota, dobre składniki i praktyczne wskazówki dotyczące odżywiania całej rodziny - oto cały sekret mojej Książki kucharskiej. [Gina Ford] Twój maluch...

Jak usypiać?
Gina Ford0
Okładka ksiązki - Jak usypiać?

Gina doradzała w wychowaniu niezliczonej ilości małych dzieci, rozwiązywała problemy wychowawcze w tysiącach rodzin, jest obecna w prasie i telewizji....