Deepak jest zarówno moim lekarzem, jak i nauczycielem duchowym.
Jego rady cenię ponad wszystko. Od lat stanowi dla mnie źródło niezmiernej
radości, a teraz dzięki tej książce może też być kimś takim dla ciebie.
Wayne W. Dyer

Deepak Chopra otwiera przed tobą drzwi do wewnętrznego poczucia szczęścia i zaprasza do duchowych poszukiwań. Jego siedem kluczy stanie się dla ciebie przewodnikiem w inspirującej podróży ku oświeceniu.

Nie musisz wprowadzać żadnych radykalnych zmian w swoim życiu, a i tak po drodze poznasz sekrety uważnej świadomości i naturalnej spontaniczności. Twoje szczęście przestanie zależeć od zewnętrznych wydarzeń, a będzie doznaniem, które już zawsze będzie ci towarzyszyć.

? Rozpoznaj prawdziwe szczęście i je pomnażaj.
? Odnajdź autentyczne poczucie wartości, które nie zależy od niczego poza tobą.
? Powróć do stanu radości, spokoju i spontanicznego spełnienia, do którego masz naturalne prawo od urodzenia.
? Skup się na chwili obecnej i nauczyć się żyć pełnią.
? Doznaj oświecenia: nawet najkrótsze przebłyski zjednoczonej świadomości mają moc przekształcania i już teraz masz do nich dostęp.

Informacje dodatkowe o Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęście. Siedem kluczy do radości, przebudzenia i wolności:

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2014-09-10
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęście. Siedem kluczy do radości, przebudzenia i wolności

Twój supermózg
Deepak Chopra0
Okładka ksiązki - Twój supermózg

W tej książce dwaj wybitni specjaliści połączyli swoje siły tworząc niezwykłą książkę  na bardzo aktualny  temat potencjału naszego mózgu...

Kamasutra i siedem duchowych praw miłości według Deepaka Chopry
Deepak Chopra0
Okładka ksiązki - Kamasutra i siedem duchowych praw miłości według Deepaka Chopry

Erotyczne splecenie duchowego doznania i technik seksualnychErotyczny uśmiechCzuła adoracjaIntensywny uściskSeksualne zjednoczenieNiechaj miłość będzie...