Jezus

,,Jezus" -  wydanie w wersji turystycznej, idealne do zabrania ze sobą w podróż.

Nowa edycja w mniejszym formacie i oprawie zintegrowanej.

,,Jezus" - światowy hit sprzedażowy, zajmujący pierwsze miejsca na listach bestsellerów New York Timesa.

W Polsce sprzedanych ponad 40 000 egzemplarzy!

James Martin SJ zaprasza czytelników, by w zupełnie nowy, ożywiający i poruszający sposób dotknęli tego, o czym mówią Ewangelie - i lepiej zrozumieli Jezusa. Wyjątkowa i przyjazna w odbiorze w odbiorze biografia Jezusa adresowana dla tych, którzy już mają o nim wiedzę, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby go poznać, przeplatająca się z anegdotami z podróży dwóch jezuitów. Książka jest zarazem szczególnym przewodnikiem po Ziemi Świętej, pisanym z osobistej perspektywy. Szczegóły historyczne przenoszą w czasie - patrzymy na świat oczyma Jezusa. To szczera opowieść o doświadczeniach wiary, w niekonwencjonalny sposób połączona z elementami przygody i humoru.

Wyjątkowość publikacji polega na połączeniu elementów:

wnikliwa biografia Jezusa + perspektywa historyczna + współczesny przewodnik turystyczny

Informacje dodatkowe o Jezus:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2017-02-20
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: Jesus. A pilgrimage

Kup książkę Jezus

Jezus - opinie o książce

Autor zawarł w książce najciekawsze fakty z życia Jezusa Chrystusa, przeplatane relacją z pielgrzymki do Ziemi Świętej.

Avatar użytkownika - owuwu
owuwu
Przeczytane:2017-10-15, Przeczytałam, Mam,
Radość życia. Śmiech i humor cieszą Boga
James Martin SJ0
Okładka ksiązki - Radość życia. Śmiech i humor cieszą Boga

James Martin SJ pokazuje, jak na nowo spojrzeć na wiarę i dostrzec w niej pełną radości drogę do zbawienia. Używa do tego wyjątkowo cennych, wytrzymałych...

Jezus. Audiobook
James Martin SJ0
Okładka ksiązki - Jezus. Audiobook

Dlaczego Ziemia Święta jest często nazywana Piątą Ewangelią? W którym mieście Jezus dokonał wielu cudów? Dlaczego Gehenna jest prześliczna? James...