Jutro w Nowym Jorku . Rafał Brzoska o sobie i swoim biznesie opowiada Pawłowi

Pan jest niebezpieczny" - powiedział do Rafała Brzoski premier Donald Tusk gratulując mu podczas gali wręczania nagrody im. Jana Wejcherta. On sam niebezpieczeństwa jednak szczęśliwie omija. Nie boi się prawdziwych rekinów. W przenośni i dosłownie.

Rafał Brzoska to najmłodszy polski milioner i doświadczony menedżer. Prawdziwy bohater współczesności. Determinacją udowadnia, że wszystko jest możliwe - wystarczy w to wierzyć i konsekwentnie do tego dążyć.

Zaczynał jako kolporter we własnej firmie. Teraz prowadzi biznes bez kompleksów w kraju i na całym świecie. Specjalizuje się w tworzeniu nowych rynków o dużym potencjale wzrostu. Najsłynniejszy z nich to Paczkomaty InPost. Ma mnóstwo energii i pomysłów na kolejne biznesy. Chociaż dziś Rafał Brzoska jest w Krakowie lub Warszawie, to zamierza być ,,Jutro w Nowym Jorku".

W rozmowie z Pawłem Oksanowiczem opowiada nie tylko o swoim życiu i biznesie, ale też zdradza w jaki sposób mimo wielu przeszkód i trudności udało mu się tak szybko rozwinąć firmę oraz podpowiada, jak każdy może osiągnąć sukces.

Informacje dodatkowe o Jutro w Nowym Jorku . Rafał Brzoska o sobie i swoim biznesie opowiada Pawłowi :

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2015-10-20
Kategoria: Ekonomia

Kup książkę Jutro w Nowym Jorku . Rafał Brzoska o sobie i swoim biznesie opowiada Pawłowi

Jutro w Nowym Jorku . Rafał Brzoska o sobie i swoim biznesie opowiada Pawłowi - opinie o książce

Biała Księga Blockchain
Paweł Oksanowicz0
Okładka ksiązki - Biała Księga Blockchain

Na czym polega ,,rewolucja blockchain" i kogo konkretnie dotyczy? Jak zmieni modele biznesowe, finanse firm i jak wpłynie na życie pojedynczych ludzi...

Młoda fala. Jak odważyć się na biznes
Paweł Oksanowicz0
Okładka ksiązki - Młoda fala. Jak odważyć się na biznes

10 historii młodych, przedsiębiorczych Polek, które odważyły się na biznes Ania Kruk, Kinga Dołęga Lesińska, Aleksandra Porębska, Joanna Drabent, Dominika...