Kapitan Nauka Litery. Piszę i zmazuję

Wyjątkowy pakiet do nauki liter dla dzieci powyżej 4. roku życia, który gwarantuje wciągającą zabawę, a przy okazji rozwija umiejętności językowe i grafomotorykę, przygotowując do nauki w szkole.

Pakiet Litery. Piszę i zmazuję zawiera ponad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się proste łamigłówki, które uczą rozpoznawania liter, ćwiczą koncentrację i myślenie logiczne, a także kolorowanki, labirynty i szyfry, które doskonalą precyzję, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową.

Integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór litery oraz strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Dodatkowo zamieszczono również zadania graficzne polegające na rysowaniu szlaczków i zapisywaniu prostych wyrazów po śladzie. Barwne ilustracje uatrakcyjniają zabawę i odnoszą poznawane zagadnienia do świata bezpośrednio znanego dziecku.

Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie.

Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom można proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań. Jeśli dziecko nie lubi rysować, warto rozpocząć naukę literek od zagadek i wymyślania słów na daną literę.

W pakiecie: książka + 31 dwustronnych, zmywalnych kart + flamaster

Litery. Piszę i zmazuję to edukacyjny zestaw wspierający rozwój językowy przedszkolaków, który

- uczy rozpoznawania i pisania liter

- przygotowuje do nauki w szkole

- doskonali myślenie logiczne, koncentrację i grafomotorykę

W serii również:

Kup książkę Kapitan Nauka Litery. Piszę i zmazuję

Kapitan Nauka Litery. Piszę i zmazuję - opinie o książce

Chirurgia dziecięca
Okładka ksiązki - Chirurgia dziecięca

Nowoczesy i praktyczny podręcznik, odpowiedź na dynamiczny postęp dyscyplin chirurgicznych związany z wprowadzeniem do rutynowej praktyki klinicznej technik...

Batman. Wojna cieni
Okładka ksiązki - Batman. Wojna cieni

Gdy Ra's Al-Ghul ginie z ręki Deathstroke'a, Talia Al-Ghul postanawia pomścić śmierć ojca i wysyła Ligę Cieni, aby zlikwidowała Slade'a Wilsona i wszystkie...