Karmiąc zło

Zbrodnia w środowisku najwyższej klasy restauratorów pozwala warszawskim policjantom przekonać się, jak wygląda kulinarny wielki świat “od kuchni”. Skrzętnie skrywane tajemnice receptur, wielkie namiętności podlane sosem zazdrości i zawiści - oto prosta droga do nagłej śmierci wybitnego kucharza.

Informacje dodatkowe o Karmiąc zło:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2012-01-02
ISBN: 978-83-62781-64-5

Kup książkę Karmiąc zło

Karmiąc zło - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2017-05-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017, detektyw, kryminał,
Świetna książka kryminalna. Ginie dobrze zapowiadający się kucharz Hubert, który świetnie odbierany w swoim środowisku. Sprawą zajmują się komisarz Leon Antałowicz i jego kolega Wituła. Od samego początku sprawa jest tajemnicza, aż do samego końca. Ciężko jest odgadnąć mordercę co tylko dodaje smaczku książce. Polecam.
Avatar użytkownika - Euka
Euka
Przeczytane:2024-03-27, Ocena: 4, Przeczytałem,

Śmierć Huberta Renkiela wstrząsa światem kulinarnym, ale nie tylko. Mężczyzna był świetnie znany kolegom restauratotom, ale kojarzony był również ludziom spoza branży za sprawą programów telewizyjnych. Patolog stwierdza otrucie, prowadzący dochodzenie Wituła i Antałowicz spróbują znaleźć truciciela.

To moje drugie spotkanie z tą parą śledczych. Polubiłam Czesia i Lonię, fajny z nich duet, widać że dobrze im się razem pracuje.

Książka to króciutki, lekki kryminał, bez brutalnych szczegółów, bez niepotrzebnych wątków pobocznych czy zbędnych scen, za to z dowcipnymi dialogami.

Czyta się szybko, lekko i dość przyjemnie.

Świetny przerywnik między kryminałami cięższego kalibru.

Avatar użytkownika - lusiast
lusiast
Przeczytane:2015-06-12, Ocena: 4, Przeczytałam, 2015, 52 książki - 2015, Sensacja/Kryminał,
Avatar użytkownika - planka1981
planka1981
Przeczytane:2014-08-29, Przeczytałam, Mam, 2014,
Kuchnia kresowa z Podlasia
Adrianna Ewa Stawska0
Okładka ksiązki - Kuchnia kresowa z Podlasia

Książka zawiera ponad 170 przepisów pogrupowanych w działy: potrawy z mięs, potrawy z dziczyzny, potrawy z ryb, potrawy z grzybów, kapusta i inne warzywa...

Udręka
Adrianna Ewa Stawska0
Okładka ksiązki - Udręka

Zabójstwo jest zbrodnią najcięższą i dlatego też w przypadku morderstw policja angażuje wszelkie siły, by rozwiązać zagadkę, wytypować i ująć sprawcę....