Katalog myśli

Katalog myśli to miejsce na sensowne słowa.

Przejdziesz przez to, przez co przechodzisz. Jest nadzieja. Niech te słowa będą Twoim przewodnikiem.

Trzymaj tę książkę w swoich rękach i trzymaj się nadziei. Ufaj, że znajdziesz spokój i wolność od swojej przeszłości oraz jasność na przyszłość. Przestań wątpić w to, czy zasługujesz na życie lub czy warto dalej o nie walczyć. Ból pojawia się i znika, ale z każdą sekundą stajemy się silniejsi.

Niech zawarte w tej książce słowa niosą ukojenie!

Informacje dodatkowe o Katalog myśli:

Opinie o książce - Katalog myśli

Avatar użytkownika - oczarujmnieksiaz
oczarujmnieksiaz
Przeczytane:2024-05-15, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Bardzo się cieszę, że ta wyjątkowa pozycja do mnie trafiła. Ta książka jest cudowna i wyjątkowa pod każdym względem. Tak bardzo potrzebna i niezwykle wartościowa. Skłaniająca do tego by się na chwilę zatrzymać, pomyśleć , pobyć samemu ze sobą i własnymi myślami. Otulająca, dającą nadzieję, wspierająca, uzdrawiająca i motywująca. Czytając ją czułam się otulona słowami, które autorka kierowała do czytelników. Ta książka ukoiła moje rozdygotane w ostatnim czasie wnętrze. Słowa spisane na katrach "Katalogu myśli" były jak plaster na rany, które mimo upływu czasu cały czas się goją. To jedna z tych książek, które niosą ze sobą dawkę pozytywnej energi, empati i zrozumienia i życiowych mądrości. Pokazująca, że jeszcze będzie pięknie, że w sobie trzeba szukać siły by przetrwać trudności.  Ta książka słowami spisanymi na jej katrach pomaga to zrobić. Joanna Majchrzak stworzyła coś cudownego i bardzo emocjonalnego co trafia do serca i duszy kojąc i tuląc. Jestem ogromne wdzięczna że ta pozycja trafiła w moje recenzenckie łapki.  Dziękuję.  Niejednokrotnie do niej powróce i was gorąco zachęcam do sięgnięcia po nią. Będzie też idealnym prezentem dla mamy, siostry, brata, taty czy przyjaciółki. Niech was nie zmyli różowa okładka bo ta książka jest dla każdego💕🩷🩵💙
Avatar użytkownika - Pozytywny_wolumi
Pozytywny_wolumi
Przeczytane:2024-05-19,
„Katalog myśli” to niezwykle piękna i inspirująca książka, której autorka jest jak otulający koc w zimowe wieczory – przytulna, ciepła i kojąca. Jej słowa są jak magiczne zaklęcia, które rozświetlają nawet najciemniejsze zakamarki duszy, przynosząc nadzieję i pocieszenie. Autorka nie tylko oferuje przewodnictwo przez trudne chwile, ale także dzieli się własnym doświadczeniem i mądrością, która pozwala czytelnikom zrozumieć, że każda przeszkoda może być pokonana, a każdy ból może przeminąć. Książka ta jest jak wierny towarzysz w podróży przez życie, który służy nie tylko jako źródło wsparcia, ale także jako przypominacz o sile i wytrwałości, które tkwią w każdym z nas. Przekształcając trudności w możliwości, „Katalog myśli” staje się nie tylko lekturą, ale także drogowskazem do odkrycia spokoju, wolności od przeszłości i jasności na przyszłość. Jej piękno tkwi nie tylko w treści, ale także w sposób, w jaki słowa są ułożone i przekazane. Każda strona jest jak dzieło sztuki, malujące obraz nadziei i odwagi, który inspiruje czytelnika do podążania własną ścieżką z ufnością i determinacją. To zdecydowanie książka, która dotyka serca i zostaje w pamięci na długo po jej przeczytaniu.
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska