Klub Fanek W.M. Milka

Tom 3 cyklu Klub fanek W.M.

Najbardziej przebojowa członkini Klubu Fanek W.M. wkracza do gry!

Nieokiełznana, szalona i w gorącej wodzie kąpana. Cała Milka! Gdy dziewczyna zwraca uwagę typowego podrywacza, wszyscy wokół starają się jej to wybić z głowy, ale czy im się to uda? O ile racjonalne argumenty sprawdzają się w szkole, to w miłości już niekoniecznie!

Milka kocha modę, prosto z wybiegów i z ulicy. Ta dziewczyna potrafi bawić się kolorami, fakturami i czuje ten styl!

Staż na planie serialu jest dla Milki spełnieniem marzeń. To zdecydowanie jej konik, bawi się świetnie do czasu, gdy… W każdej branży zdarzają się żmije, które gotowe są ukąsić i odciągnąć od celu. Na szczęście Milka ma najlepsze przyjaciółki na świecie!

Ekspertki od Wielkiej Miłości ruszają z odsieczą! Czy życie osobiste ułoży jej się w fajny outfit?

Milka musi przekonać się, że czasami znoszone jeansy i trampki są lepsze, niż najnowszy, ale niewygodny krzyk mody. Czas na prawdziwą rewolucję w Klubie Fanek W.M.!!!

źródło opisu: www.wydawnictwomazowieckie.pl

Język oryginału: Polska

Tagi: Pierwsza miłość moda dorastanie

Kup książkę Klub Fanek W.M. Milka

Klub Fanek W.M. Milka - opinie o książce

To już 3 część, i chyba niestety ostatnia, serii klubu fanek W.M.
Cała seria opowiada o trzech nastolatkach, które połączył uwielbiany przez nie serial „Wielka miłość” oraz przystojny młody aktor Wiktor Markos.
W poprzednich dwóch częściach mieliśmy możliwość poznać Oliwię i Alicję.
Tym razem poznajemy bliżej Milkę, która jest z tej trójki najbardziej spontaniczna, zwariowana i luzacka. Najpierw mówi, potem myśli. Jedynaczka, na którą rodzice (zwłaszcza mama) ciągle chuchają i dmuchają, ale ma z nimi wspaniały kontakt. Ponadto Milka uwielbia ciuchy oraz bawić się modą, i jest w tym naprawdę dobra. Niestety, ma pecha w miłości. Jej obie koleżanki są już w pierwszych poważnych związkach, natomiast Milka czuje się wśród paczki znajomych jak „piąte koło u wozu” i szuka na siłę tego pięknego uczucia. Tylko szkoda, że jej obiekt zainteresowań nie spełnia pokładanych w nim nadziei dziewczyny. Cwaniakowaty Darek, który również pracuje (tak jak Wiktor Markos) na planie serialu „Wielka miłość” chyba nie do końca myśli o stałym związku...

Tylko po co Milka szuka na siłę tej miłości, skoro od jakiegoś już czasu jej serce zostało skradzione? :)

Wspaniała książka i cała seria dla młodzieży. Zabawna, pouczająca, i co dla mnie najważniejsze - taka naturalna. Te odzywki dziewczyn, tj. „Dżizas”, „shit”, „Narkson, mamita”...
Chociaż dziewczyny mają jeszcze 1 z przodu, a ja (od niedawna!) 3, to kurczę, zżyłam się z tymi bohaterkami, bardzo je polubiłam i smutno mi, że to już koniec:(
Chyba napiszę do autorki petycję/prośbę o kontynuację losów tej zgranej przesympatycznej paczki:) Zdecydowanie polecam.

Książka przeczytana w ramach wyzwania "Olimpiada czytelnica 2020" org. przez Pośredniczkę książek.

Klub fanek W.M. Oliwia
Majka Milejko0
Okładka ksiązki - Klub fanek W.M. Oliwia

Ta powieść jest genialna. Tak po prostu. W życiu nie powiedziałabym, że ja, normalna nastolatka, spędzająca pół życia na insta, a drugie pół...