Koloruj, czytaj, naklejaj. Smerfy. Koloruj i naklejaj. Nowe przygody

Ta prosta kolorowanka z naklejkami to propozycja dla maluchów, które zaczynają dopiero swą przygodę z kredkami i flamastrami. Prostokątne naklejki mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty - naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję - pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce! Na stronach książeczki znaleźli się bohaterowie nowego serialu o przygodach smerfów, w tym fantastyczne dziewczyny!

Informacje dodatkowe o Koloruj, czytaj, naklejaj. Smerfy. Koloruj i naklejaj. Nowe przygody:

Wydawnictwo: HarperKids
Data wydania: 2023-01-11

Kup książkę Koloruj, czytaj, naklejaj. Smerfy. Koloruj i naklejaj. Nowe przygody

Koloruj, czytaj, naklejaj. Smerfy. Koloruj i naklejaj. Nowe przygody - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanamatka_z
zaczytanamatka_z
Przeczytane:2023-02-05,

Dawno nie było nic dla naszych odkrywców dlatego do porannej kawki mam dla Was dwie pozycje dla naszych małych milusińskich, które umilą nam ten zimowo -szary czas, czy nawet ferie, bo pewnie część z nas jest w ich trakcie.

Tym razem z pomocą przychodzi nam wydawnictwo @harperkids_polska wraz ze znaną serią "Koloruj i naklejaj".
Książeczkami aktywizującymi, które mają za zadanie pomóc nam rozwijać motorykę małą, sprawność manualną, spostrzegawczość, koncentrację, rozróżnianie barw, kolorowanie według wzoru czy również "talent malarski" u naszych dzieci.
I tak w asyście bohaterów z bajek "Smerfów" oraz "Tomka i jego przyjaciół", możemy podziwiać uroczy format A4 z piękna kolorową okładką, który składa się z 24 nieskomplikowanych obrazki które wraz z 50-cioma prostokątnymi, kolorowymi naklejkami i mała ilością tekstu pozwolą nam chłonąć świat naszych bajkowych bohaterów.

Nauka poprzez zabawę.
Gabryśki są zachwycone dlatego polecamy dalej i już wypatrujemy kolejnych części.
Na który tytuł się skusicie?

Kto nie lubi kolorować? A jeśli do kolorowanki dodamy ulubione postacie i naklejki z ich podobiznami, to zabawę mamy na wiele godzin.

Naklejki przedstawiają wybraną postać ze świata Smerfów. Wystarczy ją przykleić we wskazanym miejscu i pokolorować Smerfetkę lub innego Smerfa według wzoru.

Kolorowanki tego typu ćwiczą nie tylko spostrzegawczość, ale również zdolności manualne u dzieci. Dostarczają również wielu emocji. Gdy dziecku uda się pokolorować smerfa identycznie jak na naklejce czuję na pewno satysfakcję i jest z siebie dumny.

Kontury postaci są grubymi liniami, dzięki czemu pozwalają małemu rysownikowi utrzymać w nich. Na każdej stronie znajduje się również jedno zdanie o każdym smerfie, które przybliża dzieciom, to którą postać teraz kolorują.

Smerfy uwielbiają przygody, dołączcie więc do nich i bawcie się na całego.

Wybrzeże Bułgarii. Udane Wakacje. Wydanie 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wybrzeże Bułgarii. Udane Wakacje. Wydanie 1

Na wybrzeżu Bułgarii przeszłość i historia łączą się z teraźniejszością, piękne zabytkowe miasteczka Nesebyr i Sozopol przeplatają się z nowoczesnymi...

My little pony: Przygody z chmurką
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - My little pony: Przygody z chmurką

"Przygody z chmurką" to jedna z przygód małych kucyków.Idealna dla małych dziewczynek zafascynowanych telewizyjną bajką....