Koty i ich niezwykły świat

Czy wiesz, że:

- Kot mruczy, kiedy jest zadowolony i szczęśliwy, ale także wtedy, kiedy czuje się źle i cierpi, bo na przykład jest ranny albo samotny – wtedy mruczenie jest jak kołysanka, którą kot śpiewa sam dla siebie, żeby dodać sobie odwagi.

- Kot okazuje absolutne zaufanie, kiedy kładzie się na grzbiecie i pokazuje brzuch, czyli najczulszą i najbardziej bezbronną część swojego ciała.

- Kot jest takim czyścioszkiem, że jako jedyne zwierzę zakopuje własne odchody, również kiedy żyje dziko.

Ta książka to zaproszenie do poznania fascynującego świata kotów – indywidualistów, które rozczulają, zachwycają i inspirują.

Co jest w nich tak wyjątkowego? Czy to ich nieujarzmiona natura sprawia, że tak bardzo je kochamy?!

Kogo zainteresuje ta książka?

– wszystkie dzieci, które poznawać będą fascynujący świat kotów, najpopularniejsze kocie rasy oraz ich zwyczaje.

– rodzice, którzy poszukują dla swych dzieci wartościowej i interesującej książki.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– przybliża dzieciom fascynujący świat kotów.
– zawarte w niej ciekawe informacje, kolorowe zdjęcia i rysunki sprawiają, że dzieci sięgną po nią z prawdziwą przyjemnością.
– gwarantuje wspaniałą zabawę, rozwija dziecięce pasje.

Informacje dodatkowe o Koty i ich niezwykły świat:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2013-03-04
ISBN: 978-83-7660-598-2

Kup książkę Koty i ich niezwykły świat

Koty i ich niezwykły świat - opinie o książce

W morzu
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - W morzu

Kolorowa, ilustrowana książeczka dla dzieci. Dzięki niej mały czytelnik pozna zwierzątka, które żyją w morzu....

Beskid Makowski
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Beskid Makowski

Skala 1 : 50 000Informator krajoznawczySzlaki piesze, roweroweCieniowanieSiatka GPS...