Pewnego dnia Autor usłyszał wzywający go głos Drogi. Kilka miesięcy później spakował plecak i ruszył na pielgrzymkę. Przez 31 dni przeszedł 808 km na Drodze św. Jakuba, przez całą Hiszpanię: od Pirenejów do Santiago de Compostella - każdy kilometr pieszo. Codziennie zapisywał swoje przeżycia. W swej książce, napisanej zrozumiałym i bezpośrednim językiem szczerze i otwarcie mówi o radościach, lecz także o udrękach pielgrzymowania. Nieważne jak duży jest wysiłek fizyczny i monotonia marszu - fascynacja rozmową z pielgrzymami oraz głębokie doświadczenie Boga są większe. Autor opisuje codzienność pielgrzyma, opowiada o przyjaźniach, które się narodziły, ale też o chwilach przytłaczającej samotności. W końcu Droga została pokonana, a spotkania z ludźmi i z Bogiem doprowadziły do nowego, bardziej świadomego życia.

Informacje dodatkowe o Krok za krokiem coraz dalej.Pasjonująca historia pielgrzyma na Drodze św. Jakuba:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2016-05-14
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7030-998-5

Kup książkę Krok za krokiem coraz dalej.Pasjonująca historia pielgrzyma na Drodze św. Jakuba

Krok za krokiem coraz dalej.Pasjonująca historia pielgrzyma na Drodze św. Jakuba - opinie o książce

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2017-05-08, Ocena: 6, Przeczytałam,
Wielkie Wow dla takiej książki, piękna pielgrzymka krok za krokiem coraz dalej z Autorem- Pielgrzymem, ta książka zmienia spojrzenie na świat i bardzo dobrze
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska