Krusio. Przytułek dla jeży i Wyspa na Jeziorze Klasztornym

Wspaniałe historie obrazujące codzienne sytuacje - z którymi może spotkać się każde dziecko - pozwalają przeżywać w domowych pieleszach przygody bohatera i jego przyjaciół.

Realne problemy pokazane w bajkowym świecie, w przystępny sposób przygotowują do codziennych życiowych wyzwań.

Książeczka o przygodach Rodziny Krusiów przeznaczona jest do wspólnego czytania rodziców z dziećmi. Zarówno jedni, jak i drudzy będą się przy niej świetnie bawić. Mali czytelnicy poznają historię widzianą oczami dziecka, a rodzice mogą odczytywać ,,drugie dno" skierowane specjalnie do nich.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się z Krusiem języków obcych, wejdź na stronę internetową edusowa.pl, gdzie znajdziesz przystępne, zabawne i skuteczne metody otaczania dziecka językiem obcym od pierwszych miesięcy życia.

YouTube : KrusioTV

Informacje dodatkowe o Krusio. Przytułek dla jeży i Wyspa na Jeziorze Klasztornym:

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Data wydania: 2021-12-01

Tagi: Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży

Kup książkę Krusio. Przytułek dla jeży i Wyspa na Jeziorze Klasztornym

Krusio. Przytułek dla jeży i Wyspa na Jeziorze Klasztornym - opinie o książce

Aleksandra Szafraniec0
Okładka ksiązki - Krusio z Morawskiego Wzgórza. Mój sąsiad lubi ciszę oraz Gdy ma przyjechać kuzyn

Poznaj Morawskie Wzgórze, miejsce, w którym rozgrywają się przygody inspirowane rzeczywistością Krusia i jego rodziny. Wspaniałe historie obrazujące codzienne...