Leczenie stomatologiczne pacjentów z chorobami ogólnoustrojowymi

Książka porusza zagadnienia związane z leczeniem stomatologicznym u pacjentów cierpiących na różne choroby, tj. choroby układu krążenia, krwi, wątroby, choroby nowotworowe, cukrzycę i wiele innych.

Wielochorobowość i wielolekowość mają ogromny wpływ na fizjologię jamy ustnej. Wykonywanie zabiegów stomatologicznych u takich pacjentów obciążone jest dużym ryzykiem powikłań.

Książka przygotowana przez zespół wyśmienitych specjalistów zawiera algorytmy i wytyczne, jak postępować w konkretnych sytuacjach w codziennej praktyce.

Informacje dodatkowe o Leczenie stomatologiczne pacjentów z chorobami ogólnoustrojowymi:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2018-11-22
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788320056075

Kup książkę Leczenie stomatologiczne pacjentów z chorobami ogólnoustrojowymi

Leczenie stomatologiczne pacjentów z chorobami ogólnoustrojowymi - opinie o książce

5 lat młodsza w 5 tygodni
Agnieszka Mielczarek0
Okładka ksiązki - 5 lat młodsza w 5 tygodni

Agnieszka Mielczarek, coach zdrowia, żona Pascala Brodnickiego, przygotowuje trzecią książkę. Tym razem stawia na walkę z czasem udowadniając, że nie skalpel...

Detoks dla opornych
Agnieszka Mielczarek0
Okładka ksiązki - Detoks dla opornych

W swojej nowej książce Agnieszka Mielczarek przekonuje, że słowo ,,detoks" brzmi może groźnie, ale z jej zestawem przepisów na oczyszczające dania...