LFC 125 lat. Alternatywna historia. Mistrz Anglii 2019/20

Przed Wami wyjątkowa książka wydana przez klub z Anfield Road z okazji 125-lecia powstania Liverpool FC. Wydawnictwo Arena daje Wam możliwość spersonalizowania okładki, abyście mogli mieć unikalną pamiątkę związaną z The Reds!

Oficjalna księga. LFC 125 lat. Alternatywna historia stanowi kamień milowy w bogatej historii klubu z udziałem piłkarzy, menedżerów i kibiców, którzy wnieśli tak wiele w legendę LFC.

Ta unikalna publikacja to blisko 500 stron niesamowitych opowieści sportowych, które zabiorą czytelników w niezwykłą podróż przez pełną wzlotów i upadków legendę drużyny z miasta Beatlesów.

Historia. Emocje. Ludzie. Pasja. Mecze. Determinacja. Momenty. Serce. Trofea. Miejsca. Tragedie. Hymn. Legendy. Piękno. Sukces - to wszystko i o wiele więcej znajdziecie na kartach tej książki.

Oficjalna księga. LFC 125 lat. Alternatywna historia to 125 różnych zdarzeń, które sprawiły, że Liverpool FC jest odnoszącym sukcesy, kultowym klubem kochanym przez miliony ludzi na całym świecie. Ta książka stanowi odpowiedni hołd dla wyjątkowej historii The Reds.

Informacje dodatkowe o LFC 125 lat. Alternatywna historia. Mistrz Anglii 2019/20:

Wydawnictwo: inne

Kup książkę LFC 125 lat. Alternatywna historia. Mistrz Anglii 2019/20

LFC 125 lat. Alternatywna historia. Mistrz Anglii 2019/20 - opinie o książce

Niemcy . Praktyczny przewodnik
Okładka ksiązki - Niemcy . Praktyczny przewodnik

Prześwietliliśmy dla ciebie Niemcy niemal jak Röntgen. Niczym Heinrich Schliemann Troję, my odkrywaliśmy powoli wszystkie skarby naszych zachodnich sąsiadów...

Dziennik dobrostanu. Kreatywne inspiracje
Okładka ksiązki - Dziennik dobrostanu. Kreatywne inspiracje

Współczesny świat wymusza na nas ciągłą uważność, szybkie tempo, wielozadaniowość, ogarnianie wszystkich sfer życia naraz. Kolejne wyzwania rzucają nam...