Lot 305

Grupa młodych ludzi podczas rutynowego lotu samolotem pasażerskim z Nowego Jorku do Londynu staje przed trudnymi wyborami. Wskutek tragicznej katastrofy samolot rozbija się, a grupa ocalałych trafia do nieznanej krainy, która okazuje się być światem przyszłości. Jest on wyludniony i wszystko wskazuje, że doszło tam do jakieś wielkiej katastrofy. Cywilizacja, jaka znamy, z nieznanych przyczyn przestała istnieć. Ocaleni z lotu 305 podejmują wyzwanie i chcą poznać prawdę o tragicznej przyszłości ludzi. Zaatakowani przez dziwne istoty zostają rozdzieleni i podejmują walkę z tytanami, istotami będącymi czymś więcej niż zwykli ludzie. Równocześnie starają się opracować plan mogący zapobiec rozwojowi wydarzeń, z jakim się zetknęli. Teraz tylko pozostaje wymyślić sposób, jak wrócić do przeszłości i zapobiec katastrofie.

Informacje dodatkowe o Lot 305:

Lot 305 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2016-03-31, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Jeśli należycie do osób, które lubią historie, w których bohaterowie zmuszeni są walczyć z czasem, gdzie wszystko sprowadza się do postaci oraz tego, jak zmienia się ich życie pod wpływem dokonywanych wyborów, a także jesteście miłośnikami science-fiction oraz thrilleru, to myślę, że "Lot 305" może się wam spodobać. Choć nie jest pozbawiony minusów... o czym szerzej przeczytacie w mojej recenzji :) Zapraszam: http://magicznyswiatksiazki.pl/lot-305-a-g-riddle/
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska