Lotnictwo cywilne. Słownik angielsko-polski i polsko-angielski

Przedstawiamy zupełnie nowe, poszerzone i zaktualizowane wydanie LOTNICTWA CYWILNEGO - SŁOWNIKA ANGIELSKO-POLSKIEGO i POLSKO-ANGIELSKIEGO wraz z dodatkami.

Niniejsza publikacja jest kontynuacją SŁOWNIKA z 2016 r., który zawierał ponad 3000 terminów z dziedziny lotnictwa cywilnego. Obecne wydanie zawiera ok. 10 tysięcy lotniczych terminów wraz z ich wyjaśnieniami i trafnym oraz jednoznacznym tłumaczeniem.

Publikacja uwzględnia pogłębioną, obszerną liczbę terminów, które występują w następujących obszarach tematycznych:

portów lotniczych, linii lotniczej, obsługi naziemnej, mechaniki lotniczej, pilotażu samolotu, aerodynamiki, nawigacji lotniczej, slangu lotniczego.

LOTNICTWO CYWILNE. Słownik (...) będzie mieć Czytelników wśród licznej grupy odbiorców, m. in.: pracowników branży lotniczej: pilotów, pracowników administracji lotniczej, specjalistów z zakresu bezpieczeństwa lotniczego, pracowników: linii lotniczych, portów lotniczych, pracowników szkolących, obsługi naziemnej, aeroklubów, kontrolerów ruchu lotniczego, nawigatorów, dyspozytorów. Będzie także cenną publikacją dla studentów uczelni z profilami lotniczymi, a także pasjonatów lotnictwa.

Informacje dodatkowe o Lotnictwo cywilne. Słownik angielsko-polski i polsko-angielski:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2021-12-14
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788301220273

Kup książkę Lotnictwo cywilne. Słownik angielsko-polski i polsko-angielski

Lotnictwo cywilne. Słownik angielsko-polski i polsko-angielski - opinie o książce

Avatar użytkownika - hybor
hybor
Przeczytane:2016-02-18,
Błąd!! To nie jest jedyna tego typu książka na rynku - od pół roku dostępny jest "Prawno-techniczny leksykon lotniczy z akronimami"! http://ktl.2ap.pl/index.php/pl/monografie-i-artyku%C5%82y/100-lotnicze-definicje,-skr%C3%B3ty-i-poj%C4%99cia-w-jednym-miejscu-ukaza%C5%82-si%C4%99-prawno-techniczny-leksykon-lotniczy-z-akronimami Bardzo dużo haseł zaczerpnięto z "Prawno-technicznego leksykonu lotniczego z akronimami" Brak definicji.
Avatar użytkownika - seba_nat
seba_nat
Przeczytane:2017-10-17, Ocena: 6, Przeczytałem,
Lotnictwo cywilne . Słownik angielsko-polski i polsko-angielski
Bartłomiej Czerkowski0
Okładka ksiązki - Lotnictwo cywilne . Słownik angielsko-polski i polsko-angielski

Słownik zawiera zestawienie ponad 5000 terminów z branży lotnictwa cywilnego. Odbiorcami są pracownicy branży lotniczej: administracji lotniczej...