MaddAddam

W trzecim tomie apokaliptycznej trylogii,Atwood wysłała ocalałych z ,,Oryksa i derkacza" oraz ,,Roku potopu"na teren gdzie oczekują na ostateczną rozgrywkę. To epicka opowieść nie tylko o wyimaginowanej przyszłości, ale także o naszej skomplikowanej przeszłości. W centrum opowieści znajduje się Toby, która przeżyła zarazę, pustoszącą Ziemię. Żyje w odizolowanym obozie, jak najdalej od niebezpieczeństwa, wraz z małą grupą Krakersów i grupą ocalałych w tym Zebem jej kochankiem i jednocześnie nowym bohaterem. Jej historii słucha Czarnobrody, jeden z niewinnych Derkaczan, którzy mieli zastąpić ludzi.

Nadchodzi czas aby Ci, którzy przeżyli stawili opór świnionom, napadającym na ich plony orazdzikim i przebiegłym paintbólowcom.

Oszałamiająca i dystopijna trylogia Margaret Atwood przedstawia niedaleką przyszłość zdewastowaną przez inżynierię genetyczną i zarazę, w której pozostali przy życiu ludzie muszą walczyć o przetrwanie.

Czy obudzimy się w odpowiednim momencie żeby ją zatrzymać? Jak bardzo wszystko musi dotrzeć do niebezpiecznej granicy abyśmy przejrzeli na oczy? Atwood z nadzieją patrzy w przyszłość ale czy tak samo będzie w przypadku prawdziwego świata?

Atwood w niesamowity sposób łączy humor, oburzenie i piękno.

,,MaddAddam" to III tom trylogii MADDADDAM. Autorka skupia się w nim na zbliżającej się katastrofie ekologi

Informacje dodatkowe o MaddAddam:

Kup książkę MaddAddam

MORALNY NIEŁAD
Margaret Atwood0
Okładka ksiązki - MORALNY NIEŁAD

Moralny nieład to przewrotna autobiografia Margaret Atwood, rozpisana na jedenaście opowiadań. Nell, bohaterka wszystkich historii, codziennie roztrząsa...

Opowieść podręcznej. Powieść graficzna
Margaret Atwood0
Okładka ksiązki - Opowieść podręcznej. Powieść graficzna

Fabuła powieści rozgrywa się w niedalekiej przyszłości na terenach obecnych Stanów Zjednoczonych. Stworzone tam państwo, Gilead, jest ideologiczną...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz