Mądre bogate dziecko. Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka!

Pobudź inteligencję finansową swojego dziecka! Daj swojemu dziecku przewagę na starcie. Rozbudź w swoim dziecku zamiłowanie do nauki o tym, jak osiągnąć finansową wolność. Nietrudno wyobrazić sobie wyniki, jakie osiągnie, jeśli zacznie odpowiednio wcześnie! Książkę napisano dla rodziców, którzy doceniają edukację, chcą umożliwić swojemu dziecku życiowy start i chcą odegrać aktywną rolę, udostępniając mu wiedzę o pieniądzach.

Informacje dodatkowe o Mądre bogate dziecko. Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka!:

Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-922561-1-3

Kup książkę Mądre bogate dziecko. Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka!

Mądre bogate dziecko. Pobudź finansową inteligencję swojego dziecka! - opinie o książce

Inwestycyjny poradnik bogatego ojca. Czyli w co inwestują bogaci
Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter0
Okładka ksiązki - Inwestycyjny poradnik bogatego ojca. Czyli w co inwestują bogaci

W co inwestują bogaci - czego nie robią biedni i średnia klasa! Dowiedz się, jak użyć technik, którymi posługują się bogaci, aby samemu się wzbogacić i...

Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter0
Okładka ksiązki - Ucieczka z wyścigu szczurów. Jak stać się bogatym dzieckiem, stosując rady bogatego ojca

To nie jest kolejny, zwyczajny komiks służący tylko i wyłącznie rozrywce. Forma komiksu jest tylko pretekstem do przekazania dzieciom wiedzy o pieniądzach...