Bardzo pomysłowe, bajecznie kolorowe, a przy tym naprawdę nietrudne do zrobienia maski nadadzą każdej dziecięcej zabawie iście karnawałowy smaczek. Autorka pokazuje, że maski można wykonać dosłownie ze wszystkiego, począwszy od papierowych jednorazowych talerzyków, a skończywszy na plastycznej masie papier-mache. Znajdziemy tu zarówno klasyczne weneckie "okularki", jak i przebrania za dowolną porę roku, pszczelarza, gajowego, gejszę, a nawet... miasteczko! A może do zabawy w przebierańce włączą się także dorośli?...

Informacje dodatkowe o Maski karnawałowe dla dzieci. Idziemy na bal! Wzory masek do samodzielnego wykonania:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-7404-526-4

Kup książkę Maski karnawałowe dla dzieci. Idziemy na bal! Wzory masek do samodzielnego wykonania

Maski karnawałowe dla dzieci. Idziemy na bal! Wzory masek do samodzielnego wykonania - opinie o książce

Amaya Maria Pilar0
Okładka ksiązki - Makijaże karnawałowe dla dzieci. 12 makijaży do samodzielnego wykonania krok po kroku, przeróżne wzory i wskazówki

Idziemy na bal! 12 makijaży do samodzielnego wykonania. Masz niepowtarzalną szansę obudzić wyobraźnię i kreatywność Twojego dziecka! Książka zawiera propozycje...