Mieć wszystko

Pracujesz i brakuje ci dzieci. Zostajesz w domu i zastanawiasz się, czy czegoś nie tracisz... Liz Ward uważała, że można mieć wszystko. Wspaniałą karierę, udane małżeństwo i rodzinę. Kiedy więc dostała lukratywną propozycję pracy, nie wahała się. Ale nie spodziewała się, że trafi się jej szef z piekła rodem i że najlepsza przyjaciółka okaże się podstępną żmiją.

A kiedy jej syn, będąc w przedszkolu, zaczyna myć ręce dziesięć razy dziennie, Liz zastanawia się, czy to jednak nie ona powinna siedzieć na kocu z dziećmi w ogrodzie, a nie niania. I wtedy postanawia, że będzie mieć wszystko - na własnych warunkach. Nie spodziewa się, że jej decyzja bardzo mocno odbije się na rodzinie i przyjaciołach, ponieważ przekonania, zgodnie z którym żyli, zaczynają się chwiać. Książki Maeve Haran zostały przetłumaczone na 26 języków i były nominowane do znaczących nagród literackich.

Informacje dodatkowe o Mieć wszystko:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2016-03-30

Kup książkę Mieć wszystko

Mieć wszystko - opinie o książce

Czy mozna mieć dosłowniewszystko tak jak sie to sobie wymarzyło? Niby tak ale jakim kosztem?
Lizz uwazała, ze dostała to co najlepsze. Ma wspaniała rodzinę i idealna pracę. Ale czy napewno?
W jednej chwili wszystko się zaczyna sypac.
Zapuszcza rodzinę, nie dba o dzieci - po prostu nie ma czqssu, bo od rana do wieczora jest w pracy i spełnia wymagania szefa. Dzieci maja nianię, która też zauwaza to, że matka je zaniedbuje. To niania jest dla nich jak matka, kapie je, czyta im bajki na dobranoc, usypia. W końcu i oba postanawia zrezygnować bo nie moze patrzeć na smutek dzieci.
A maz? Tez ma swoje problemy w swojej pracy i niestety ich drogi się zaczynaja rozchodzić. Wyprowadza sie do byłej przyjaciółki swojej zony ale nie zna jej prawdziwego oblicza. Chciałą zabrać jej to co najlepsze i jej sie udało. Nawet udało jej się zajsć w ciaze tylko dlatego aby zatrzymać mezczyznę i nie pozwolic mu wrócić do domu - ale on wszystko słyszy. Zostawia ja a ona podczas pobytu u rodziców traci dziecko.
Czeka ich długa droga do odbudowy tego co mieli, chce powrócic do domu, do zony i do dzieci.
Bardzo emocjonalna ksiazka. Świetnie mi sie ja czytało. Mocna 5 :)

Avatar użytkownika - mapi
mapi
Przeczytane:2016-11-22, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Najlepsze chwile w życiu
Maeve Haran0
Okładka ksiązki - Najlepsze chwile w życiu

Nie słyszałyście? Sześćdziesiąt to nowe czterdzieści! Co miesiąc najlepsze przyjaciółki Claudia, Sal, Ella i Laura spotykają się na drinka, świętując...