Miłosierny jest Bóg i łaskawy. Prośby o pojednanie i wybaczenie. Modlitewnik

Miłosierny jest Bóg i łaskawy” – oto prawda, którą przybliża nasza publikacja. Zamieszczone w niej modlitwy, prośby o pojednanie i wybaczenie, dopomogą w intensywniejszym praktykowaniu ducha pokuty i skruchy. Pośród nich wiele zaczerpniętych zostało z Biblii, niektóre utrwalone zostały prastarą tradycją, ale są też pośród nich teksty zredagowane całkiem niedawno. Szczególne miejsce w naszej publikacji wyznaczyliśmy modlitwom związanym z Bożym miłosierdziem oraz z objawieniami i misją św. Faustyny Kowalskiej. Oby duchowe doświadczenia polskiej mistyczki stały się dla każdego z nas intensywnymi zachętami, przypominającymi, że miłosierdzia Bożego dostąpią miłosierni, zaś Królestwo niebieskie posiądą ubodzy duchem.

Odbiorcy
- pragnący własnego nawrócenia
- poszukujący inspiracji w życiu wewnętrznym
- świadomi potrzeby pogłębienia wiary

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę
Czytelnik znajdzie w naszym modlitewniku wiele inspirujących treści, służących podążaniu za wskazaniami papieża Franciszka – „Piotra naszych czasów”, powtarzającego wielokrotnie: „Jeżeli w naszym świecie mamy wrażenie, że brakuje przebaczenia, to nie dlatego, że Bóg przestał nam przebaczać, ale dlatego, że my zapomnieliśmy Go o to prosić!”. Mogą one stanowić dla każdego z nas okazję do intensywniejszego praktykowania ducha umartwienia i pokuty.

Informacje dodatkowe o Miłosierny jest Bóg i łaskawy. Prośby o pojednanie i wybaczenie. Modlitewnik :

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2017-06-05
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7971-419-3

Kup książkę Miłosierny jest Bóg i łaskawy. Prośby o pojednanie i wybaczenie. Modlitewnik

Miłosierny jest Bóg i łaskawy. Prośby o pojednanie i wybaczenie. Modlitewnik - opinie o książce

Hubert Wołącewicz0
Okładka ksiązki - Święci orędownicy. W chorobach, w modlitwie, w trudnych sprawach. Kalendarz na rok 2021 z receptami św. Hildegardy

Święci orędownicy, nasi patroni, wspierający nas modlitwą w troskach, cierpieniach i chorobach. W każdym tygodniu przybliżamy jedną sylwetkę świętego orędownika:...

W promieniach Bożego miłosierdzia. Modlitewnik
Hubert Wołącewicz0
Okładka ksiązki - W promieniach Bożego miłosierdzia. Modlitewnik

Miłosierdzie Boże jest podstawowym sposobem postępowania Boga wobec nas. „On nie ogranicza się do deklarowania swojej miłości, ale wyraża ją w sposób...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis