Minecraft. Podręcznik przetrwania

Oto kolejny podręcznik Minecrafta! Można się z niego dowiedzieć, jak korzystać z interfejsu gracza, zdobywać pożywienie, warzyć mikstury, zaklinać broń i zbroje oraz jak zebrać potrzebne surowce, zrobić najlepszy ekwipunek i obronić się przed wrogimi mobami. Na koniec przedstawione są dziwne i groźne wymiary Netheru i Endu! Porady ekspertów pomogą w nich przeżyć. Ta książka zdradzi wszelkie tajniki trybu przetrwania niezbędne do odniesienia sukcesu.

Informacje dodatkowe o Minecraft. Podręcznik przetrwania:

Minecraft. Podręcznik przetrwania - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2022-12-04, Ocena: 5, Przeczytałem,

W popularną grę Minecraft można grać na wiele sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest tryb przetrwania. Nieznany nam jeszcze świat jest bowiem pełen niebezpiecznych mobów, a poruszanie się w nim jest nie lada wyzwaniem.

Wszystkie wskazówki są w bardzo jasny i przystępny sposób wyjaśnione i myślę, że każdy będzie potrafił dzięki nim przetrwać pierwszą noc w świecie Minecrafta. A podobno nie jest to łatwe zadanie, bowiem po zmroku dzieją niebezpieczne rzeczy.

Dzięki tej niewielkiej książce dowiemy się jak korzystać z interfejsu gracza i jak wytworzyć potrzebne narzędzia, które następnie można ulepszyć poprzez zaklęcia.

Książka podzielona jest na trzy rozdziały.

1-     To opis jak przetrwać pierwszą noc i jak nie umrzeć z głodu, 2-     To opis gry i walki z mobami, jak również rozwój swojego obszaru gry, 3-     To rozdział dla zaawansowanych graczy. Odkrycie NETHER i END.

Rozdziały w tej książce opatrzone są krótkim wstępem i posiada dużą ilość ilustracji przedstawiających świat Minecraft. Dzięki czemu łatwiej jest sobie przyswoić wskazówki.
Kraków (wersja angielska)
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Kraków (wersja angielska)

Kraków – dawna królewska stolica Polski to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w naszym kraju. W 16 rozdziałach zamieściliśmy 440 fotografii współczesnych...

Orły z polski
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Orły z polski

Informator o piłkarskiej reprezentacji Polski, zawierający między innymi jednostronicowe prezentacje oraz zdjęcia piłkarzy, którzy grali w meczach eliminacyjnych...