Moc dobrych wibracji. Uwolnij się od oceniania i wykorzystaj mądrość duszy

Tylko jedna osoba może powstrzymać cię od życia pełnią życia - ty sama.

Gabrielle Bernstein, autorka bestsellerowych poradników duchowych, proponuje sześciostopniową praktykę, która pozwoli ci uwolnić się od głęboko zakorzenionych przekonań uniemożliwiających szczęśliwe życie. Autorka czerpie z różnych technik pracy nad sobą, między innymi medytacji, modlitwy, jogi kundalini czy filozofii, by zaoferować holistyczny proces prowadzący do uważnego, radosnego i pozbawionego lęku życia. Metoda, którą opisuje w tym poradniku, jest dostępna dla każdego, łatwa do stosowania na co dzień i przynosząca realne efekty, czego najlepszym dowodem jest historia samej Gabby.

Dzięki poradom autorki przestaniesz skupiać się na drobnych urazach i ciągle stawiać opór, a zamiast tego odczujesz, czym jest prawdziwa wolność. Pozbędziesz się zazdrości i nauczysz się mierzyć z bólem z ciekawością, miłością i współczuciem. Łatwiej będziesz wybaczać sobie i innym. Zrozumiesz także, jaką rolę w twoim życiu odgrywa osąd oraz jak można skutecznie go wyeliminować - tak by nic nie przeszkodziło ci wznieść się na wysokie wibracje.

Informacje dodatkowe o Moc dobrych wibracji. Uwolnij się od oceniania i wykorzystaj mądrość duszy:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-10-11
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Judgment Detox: Release the Beliefs That Hold You Back from Living A Better Life

Tagi: Umysł ciało duch - teoria i praktyka

Kup książkę Moc dobrych wibracji. Uwolnij się od oceniania i wykorzystaj mądrość duszy

Wszechświat cię wspiera
Gabrielle Bernstein0
Okładka ksiązki - Wszechświat cię wspiera

Nieziemski przewodnik, dzięki któremu przekonasz się, że twoim przeznaczeniem jest po prostu szczęście W swojej najnowszej książce przebojowa przewodniczka...

Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum
Gabrielle Bernstein0
Okładka ksiązki - Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum

Kim możesz się stać, uwalniając się od lęku? Autorka bestsellerów ,,New York Timesa" Gabrielle Bernstein wytycza ścieżkę do uleczenia traumy, oduczenia...