Morderstwa między nożem a widelcem

Niezwykle ciekawa i oryginalna pozycja książkowa, adresowana do wszystkich miłośników kryminalnych intryg i zagadek. Zbiór 34 opowiadań autorów z całego świata, z których każde jest inne, niepowtarzalne, posiada swój własny klimat i rzecz jasna trzyma mocno w napięciu... Wszystkie opowiadania mają podtekst kulinarny i co najważniejsze, na końcu każdego z nich czytelnik odnajdzie nawiązujące do treści przepisy kulinarne. Proponowane potrawy są bardzo zróżnicowane, są wśród nich zarówno przepisy proste, jak i bardziej skomplikowane i przeznaczone na specjalne okazje, a ponadto pochodzą one z najróżniejszych stron świata - tak szerokiego i unikalnego wyboru dań i potraw nie można znaleźć w żadnej książce kucharskiej. Komu zatem, w obliczu ludzkiej okrutności, podłości i zbrodniczych zapędów, nie przejdzie całkiem apetyt, ten może wypróbować podane przepisy we własnej kuchni. Smacznego! "Zbrodnie doskonałe i wyśmienite dania? Tak, w książce tej zostały one połączone w inspirujący, wręcz "przepysznie-kryminalny" sposób. Zbiór trzymających w napięciu opowiadań i pasujących do nich przepisów, obok których żaden wielbiciel kryminałów i dobrego jedzenia nie przejdzie obojętnie!"

Informacje dodatkowe o Morderstwa między nożem a widelcem:

Wydawnictwo: Propaganda
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-60711-17-0

Kup książkę Morderstwa między nożem a widelcem

Morderstwa między nożem a widelcem - opinie o książce