My, Gwiazdy i Reszta Świata

Ally
Mieszka na pustkowiu, uczy się w domu i uwielbia patrzeć w gwiazdy… To cały jej świat. Wyjazd gdzie indziej? Nie ma mowy!

Bree
Licealna królowa popularności. Jej naturalnym środowiskiem jest galeria handlowa, a największym marzeniem – kariera modelki.

Jack
Samotnik z nadwagą, który dobrze czuje się tylko w towarzystwie rysowanych przez siebie kosmitów i czarnoksiężników.

Właśnie ta trójka spotyka się przypadkiem na kempingu, by obserwować spektakularne zaćmienie Słońca. Nawet się nie domyślają, że to spotkanie – i zjawisko, które zobaczą – zapoczątkuje niezwykłe zmiany w ich życiu.

Wyjątkowa opowieść o przyjaźni, dojrzewaniu i znajdowaniu swojego miejsca we wszechświecie.

Informacje dodatkowe o My, Gwiazdy i Reszta Świata:

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 978-83-7229-625-2
Tytuł oryginału: Every Soul a Star
Tłumaczenie: Maria Kabat
Ilustracje:Joanna Wasilewska

Kup książkę My, Gwiazdy i Reszta Świata

My, Gwiazdy i Reszta Świata - opinie o książce

Wspaniała pod każdym względem i dla każdego bez względu na wiek.

Cudowna opowieść o dojrzewaniu, buncie i godzeniu się z faktami. To także książka o przyjaźni na dobre i na złe , o tym jak czasem sytuacja zmusza nas do zaufania osobom, z którymi w normalnych warunkach nigdy nie mielibyśmy relacji. Zaskakuje i przyciąga od pierwszego rozdziału i wiele wygrywa świetnym poczuciem humoru ( ukłony dla autorki) .

Czyta się naprawdę błyskawicznie a pisanie w trzech osobach pozwala nam idealnie wczuć się w role a także sprawia, że do samego końca się nie nudzisz.

Warto dodać również, że to nie tylko zwykła powieść ale również prawdziwa skarbnica wiedzy, dlatego polecam lekturę czytelnikom ze szkół podstawowych. Znajdziecie tu wiele przydatnych informacji z zakresu gwiazd , kosmosu i planet.

Polecam!!!

Mango, nie mów nikomu
Wendy Mass0
Okładka ksiązki - Mango, nie mów nikomu

Jestem Mia. Mam 13 lat. Mam niesamowitego kota o imieniu Mango… A wiecie dlaczego mango? I właśnie tu zaczyna się pewien kłopot. Mango – bo...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;