Za nami wyjątkowe mistrzostwa świata w Katarze, które bez wątpienia zapisały się w historii jako te, na których padło najwięcej bramek i które dostarczyły wiele niezapomnianych emocji. Szczególnie finałowe starcie zostanie zapamiętane na lata z powodu wielu zwrotów akcji i ,,kosmicznego" wręcz poziomu największych gwiazd. Kilka z nich pokazało się na katarskim czempionacie z jak najlepszej strony, prezentując pełnię swoich możliwości. Inni potwierdzili swoją klasę po raz kolejny, a także jak to zwykle bywało na mundialach - objawiło się kilku nowych, nieoczywistych bohaterów, ale na koniec najlepszą zabawę dostarczyli nam Leo Messi i Kylian Mbappe.

Oto przed Wami najlepsza JEDENASTKA MUNDIALU W KATARZE 2022:

Dominik LIVAKOVIĆ - Achraf HAKIMI, Josko GVARDIOL, Nicolas OTAMENDI, Theo HERNANDEZ - Sofyan AMRABAT, Rodrigo DE PAUL, Antoine GRIEZMANN, Luka MODRIĆ - Kylian MBAPPE, Lionel MESSI.

Poznajmy ich nieco bliżej i przyjrzyjmy się temu, czego dokonali na katarskim turnieju!

Informacje dodatkowe o Najlepsi z najlepszych, Gwiazdy Mundialu. Wydanie Specjalne, 11 Mundialu w Katarze:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-02-02
Kategoria: Sport

Tagi: piłka nożna

Kup książkę Najlepsi z najlepszych, Gwiazdy Mundialu. Wydanie Specjalne, 11 Mundialu w Katarze

Być najlepszym. Jak zostaje się gwiazdą
Tomasz Gawędzki0
Okładka ksiązki - Być najlepszym. Jak zostaje się gwiazdą

Książka skierowana głównie do młodych adeptów futbolu, którzy marzą o wielkiej piłkarskiej karierze. Losy Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego,...

Cracovia znaczy Kraków. Historia w Pasy
Tomasz Gawędzki0
Okładka ksiązki - Cracovia znaczy Kraków. Historia w Pasy

"Po wsze czasy miasto w Pasy!" Mistrzostwo Polski wywalczone przy aplauzie lwowskiej publiczności. ,,Maradona z Podgórza", który stał się symbolem klubu...