Pamiątkowe wydanie przygotowane specjalnie z okazji okrągłej rocznicy pierwszej pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski.

,,Niech zstąpi Duch Twój..." - te znamienne i prorocze słowa ożywają na nowo w bogato ilustrowanej historycznymi zdjęciami retrospekcji prezentującej wszystkie wizyty papieża Polaka w Ojczyźnie. Wydanie to, jak żadne inne, przypomina podniosłe chwile, które uwznioślały nasz naród a dla młodego pokolenia staje się najpiękniejszą lekcją zarówno najnowszej historii, jak i religii oraz patriotyzmu.

Na opracowanie albumu, oprócz relacji z przebiegu pielgrzymek, składa się kalendarium wydarzeń i - co najważniejsze - fragmenty nauczania dziś już świętego Jana Pawła II, które wciąż okazuje się zaskakująco aktualne i ponadczasowe.

Informacje dodatkowe o Niech Zstąpi Duch Twój, Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski. 40 rocznica Pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2019-05-06
Kategoria: Historyczne

Tagi: bóg seryjni mordercy

Kup książkę Niech Zstąpi Duch Twój, Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski. 40 rocznica Pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny

Niech Zstąpi Duch Twój, Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski. 40 rocznica Pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny - opinie o książce

Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko. Wolność jest w nas. Album + DVD
Marek Balon0
Okładka ksiązki - Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko. Wolność jest w nas. Album + DVD

Album z filmem Popiełuszko. Wolność jest w nas to zrobiona z rozmachem i zaskakująca humorem największa produkcja ostatnich kilku lat. Przejmująca opowieść...

Wielki pontyfikat
Marek Balon0
Okładka ksiązki - Wielki pontyfikat

Nieodmiennie, z wdzięcznością dla Jana Pawła II, powinniśmy przypominać kolejnym pokoleniom rodaków o wielkim pontyfikacie papieża Polaka. 40. Rocznica...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska