Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch

Język angielski

Poziom B1 - B2

Chciałbyś poszerzyć swoje słownictwo w języku niemieckim z zakresu marketingu?

Interesujesz się obszarem przedstawiającym zarządzanie marketingiem w Niemczech?

Marketingdeutsch jest idealnym rozwiązaniem - znajdziesz tutaj przykłady zastosowania wyrażeń i terminów z dziedziny marketingu.

Ponadto narzędzia, które można stosować przy analizie, planowaniu oraz kontroli marketingowej. Informacje dotyczące prawnych aspektów działalności marketingowej w Niemczech, np. dokumentów jak Impressum czy Widerrufsrecht opartych na aktualnych informacjach z niemieckiego kodeksu cywilnego.

Autorka podaje także adresy stron internetowych na których można znaleźć bieżące informacje z dziedziny marketingu po niemiecku oraz tłumaczenia na język polski najważniejszych pojawiających się w tych serwisach terminów marketingowych.

Całość jest wzbogacona rysunkami, grafikami oraz przykładami zewnętrznych reklam internetowych, które autorka sfotografowała podczas swoich wyjazdów i pobytu w Niemczech.

Każdy rozdział zawiera wprowadzenie leksykalne w języku polskim oraz w języku niemieckim.

W książce podany jest kod umożliwiający bezpłatne pobranie ze strony wydawnictwa pliku dźwiękowego mp3 z nagraniami wybranych tekstów z książki.

***

Anna Jędrzejczyk - autorka książki ,,Znasz angielski? Poznaj niemiecki! Kompendium językowo-kulturowe" (Poltext 2016), doktorantka językoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, lektor języka niemieckiego w szkołach językowych, magister ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, stypendystka na uczelni Grand Valley State University w USA, 3 lata mieszkała w Niemczech, pracuje w branży marketingowej, prowadzi blog ,,Angielski i niemiecki oczami Polki".

Informacje dodatkowe o Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2017-09-29
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch

Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch - opinie o książce

Dalekie podróże z zamknietymi oczyma
Anna Jędrzejczyk0
Okładka ksiązki -  Dalekie podróże z zamknietymi oczyma

Książka pt „Dalekie podróże widziane oczyma wizualizacje” - Anny Jędrzejczyk pokazuje, jak można za pomocą wyobraźni zmobilizować ukryte siły...

Znasz angielski? Poznaj niemiecki! Kompendium językowo-kulturowe
Anna Jędrzejczyk0
Okładka ksiązki - Znasz angielski? Poznaj niemiecki! Kompendium językowo-kulturowe

Książka jest skierowana do osób znających podstawy języka angielskiego, które chcą opanować język niemiecki. Autorka: radzi, jak skutecznie...